CELÝ DÍL: Holky pod zámkem odhalují své osudy!

Aktualizováno 10.06.2017

Holky pod zámkem II - 10
Zdroj: TV Nova

První díl dokumentární série odkryl prvních pár příběhů odsouzených žen, které po dobu osmi měsíců snímaly kamery televize Nova. Drogy, rappová dvojka a motivační tabule - tohle všechno píše příběh holek, který se chovaly v rozporu se zákonem!

►CELÝ DÍL NOVÉHO POŘADU HOLKY POD ZÁMKEM ZDE►

Dokument začíná pohledem do věznice v Opavě, kde se diváci seznamují s prvními dvěma odsouzenými, jejichž příběh budeme sledovat v průběhu sedmi dílů. Libuše (62) sdílí celu s Margitkou (24), obě si své tresty odpykávají na oddělení s duševními poruchami a poruchami chování. Starší Libuše na Margitu dohlíží, protože mladá dívka má sklony k sebevraždě.

Zdroj: TV Nova

Na dalším oddělení je odsouzená Kateřina (26), která se ve čtrnácti letech zamilovala do o deset let staršího partnera a spadla do drogové závislosti, začala krást a dostala se na úplné dno. Kolik si denně zvládla nakrást? A jak se ve vězení vyrovnává s tím, že opustila čtyři malé děti?

Zdroj: TV Nova

Vězeňské zařízení ve Velkých Přílepech "převychovává" necelé dvě stovky žen. Mezi nimi i podnikatelku Michaelu, která na sebe vzala trest za svého partnera. Dnes sama říká, že to podcenila, že netušila, že je toto možné!

Zdroj: TV Nova

Jaké příběhy se odehrávají za mřížemi největší ženské věznice v České republice ve Svělé nad Sázavou, kde si trest odpykává přes devět set žen?

 

Zdroj: TV Nova

Na celý první díl dokumentární série Holky pod zámkem II se podívejte na portálu Nova PLUS ZDE!
 

Další díl dokumentu z vězeňského prostředí uvidíte opět ve středu 17. května na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VŠECHNY ODSOUZENÉ SEM CHTĚJÍ: Čím je věznice ve Velkých Přílepech tak výjimečná?

NEPŘÍJEMNÉ PRAKTIKY: Jak probíhají hluboké kontroly v ženských věznicích? Pěkné to není!


Novinky z NOVY