MATKA ČTYŘ DĚTÍ za mřížemi: Co jí zničilo život? Stačil jediný nerozvážný čin!

Aktualizováno 09.06.2017


Ve věznici v Opavě si trest odpykává na dvě stě padesát žen odsouzených jak za kapesní loupeže, tak za nejbrutálnější vraždy. Jaký čin poslal za mříže matku čtyř dětí Kateřinu? A jak se na svůj čin dívá dnes?

Kateřina si svůj trest odpykává na oddělení s označením Sp01, což je oddělení pro výkon ochranného léčení protitoxikomanického protialkoholního a léčení pro patologické hráčství. Mladá žena se zamilovala do o deset let staršího partnera, který ji později donutil zkusit jednu z nejtvrdších návykových drog – pervitin.

Zdroj: TV Nova

Ačkoliv se Kateřina zpočátku bránila a drogu zkoušet nechtěla, partner ji přemluvil, a dokonce uklidnil, že rodiče se nic nedozví. Stačila jedna dávka, aby se rozběhl kolotoč událostí, který už nešlo zastavit. Jedinou šancí pro Kateřinu bylo, když jejího partnera za nejrůznější krádeže zavřeli a ona s prvním dítětem zkusila začít znovu – bez drog. Jakmile ale partnera pustili, spadla do toho znovu.

Zdroj: TV Nova

Dnes má Kateřina čtyři děti a odpykává si necelé čtyři roky za mřížemi. Kradla, aby měla na drogy. Kradla a zničila si tak ty nejlepší léta, která mohla trávit se svými dětmi.

Zdroj: TV Nova

Jaké byly začátky s tvrdou drogou? Co všechno má Kateřina „na triku“? Podívejte se na video, ve kterém Kateřina odkrývá svůj příběh! Kolik si toho dokázala denně nakrást?
 

Dívejte se na první díl dokumentární série Holky pod zámkem II ve středu 10. 5. od 21:35 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

SILNÉ PŘÍBĚHY A EMOCE: Proč se tyto ženy dostaly na dno? Může se to stát i vám!

HROZBA JMÉNEM DÍRA. Podívejte se na místo, které děsí všechny zlobivé ženy


Novinky z NOVY