Nahlédněte DO ZÁKULISÍ Snídaně s Novou: Diváky čeká nejedno velké překvapení. A to není vše

Aktualizováno 28.05.2017


Oblíbený pořad Snídaně s Novou prošel několika výraznými změnami a diváci se s nimi poprvé seznámí 2. května. Podívejte se na VIDEO, které vás zavede přímo do zákulisí populárního ranního pořadu!

Od úterý 2. května se diváci Snídaně s Novou mohou těšit hned na několik novinek. Kromě přehlednějších a praktických informací o počasí, dopravě a aktuálním dění doma i ve světě, se v úterý představí dvě nové posily týmu – moderátorka Počasí a „snídaňové štěně“.
 


„Je to velký projekt, který jsme spustili spolu se skupinou Helppes. Snídaně s Novu bude mít vlastního psíka. Už se narodil a my ho 2. května, kdy startuje nová Snídaně s Novou, představíme divákům. Bude s námi několik měsíců, nebo spíš let a bude to pes, kterého budeme cvičit na asistenčního psa, takže někomu potom pomůže. To si myslím, bude velké spestření celého pořadu,“ říká šéf publicistiky TV Nova Michal Kratochvíl.
 

Zdroj: TV Nova

 

„Všímavý divák velmi rychle zjistí, že jsme také otočili sezení, to znamená, že jsme obrátili ty strany, na které jsou diváci zvyklí,“ odhaluje další změnu, kterou studio Snídaně s Novou prošla. Zároveň se startem nové Snídaně budou diváci vídat novou moderátorskou tvář. Kateřina Říhová bude od nynějška provázet diváky nejen počasím, ale také aktuální dopravou a novinkami ze světa médií.
 

Zdroj: TV Nova

 

To ale zdaleka není vše, na co se diváci pořadu mohou těšit! Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte, co ještě 2. května v nové Snídani s Novou uvidíte.

ČTĚTE TAKÉ:

NOVĚ VE SNÍDANI S NOVOU: Krásná moderátorka, roztomilá posila a několik novinek!

VIDEO: Jak moderátor TN2 tráví volné dny? Karel Kopeček má dva velmi nečekané koníčky!


Novinky z NOVY