EXKLUZIVNÍ UPOUTÁVKA: Takhle žijí Holky pod zámkem! Co se za mřížemi věznic děje?

Aktualizováno 27.05.2017


Natáčecí štáb strávil ve třech českých věznicích osm měsíců. Co všechno se kamerám podařilo zachytit, jak to ve věznicích skutečně vypadá a za co si tady odsouzené odpykávají své tresty?

Už 10. května se na obrazovkách TV Nova objeví druhá řada dokumentární série Holky pod zámkem, která opět nabídne pohled do tří českých věznic, kde kamery snímaly odsouzené celých osm měsíců. Natáčení probíhalo ve Velkých Přílepech, Opavě a Světlé nad Sázavou.

Zdroj: TV Nova

Štábu TV Nova se podařilo zachytit emotivní a silné příběhy rovnou devíti odsouzených žen a k tomu i několik dalších, menších příběhů. Ženy odsouzené za nejrůznější trestné činy se svěřily, proč se (některé dokonce opakovaně) do vězení dostaly, jak těžké je být bez svých blízkých a spoustu dalšího.
Zdroj: TV Nova

Proč se úspěšná podnikatelka dostala na osmnáct měsíců za mříže? Jak je možné, že mladá dívka už byla souzená sedmkrát? A proč se místu, kam jsou ženy za trest umisťovány, říká díra?
Zdroj: TV Nova

To všechno se dozvíte během sedmi dílů nabitých emocemi, silnými příběhy a reálnými záběry z míst, kam by se asi jen málokdo chtěl dostat!
 

První díl dokumentární série Holky pod zámkem II sledujte už 10. května od 21:35 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Jak se dostaly do vězení? Tyto ženy si prožily, co by nechtěl zažít nikdo!

GALERIE: Unikátní dokument odhaluje pravidla přežití v ženských věznicích!


Novinky z NOVY