NOVĚ VE SNÍDANI S NOVOU: Krásná moderátorka, roztomilá posila a několik novinek!

Aktualizováno 27.05.2017

Snídaně s Novou - Katka Říhová - 1
Zdroj: TV Nova

Od úterý 2. května se diváci Snídaně s Novou mohou těšit hned na několik novinek. Kromě přehlednějších a praktických informací o počasí, dopravě a aktuálním dění doma i ve světě, se v úterý představí dvě nové posily týmu – moderátorka Počasí a „snídaňové štěně“.

„Snídaně s Novou poskytne daleko více informací než doposud. Nabídneme například jedinečný přehled dopravní situace v ČR, kde v reálném čase ukážeme aktuální zpoždění na těch nejvytíženějších českých trasách. Po celé republice máme rozmístěno na 100 kamer, jsme tak schopni nabídnout divákům živá videa z celé republiky. Větší důraz také budeme klást na aktuální zpravodajství,“ říká k obsahové změně Michal Kratochvíl, vedoucí publicistiky.

Zdroj: TV Nova

Každodenní informace o počasí bude od 2. května zjišťovat nová moderátorka Katka Říhová. Kromě Snídaně s Novou bude moderovat i relace Počasí vysílané v rámci Televizních novin. Katce je 29 let a má za sebou dlouholetou moderátorskou zkušenost z rádia, v současné době pracuje už šestým rokem na Evropě 2. Po studiu na Biskupském gymnáziu v Českých Budějovicích získala bakalářský titul na Karlově Univerzitě v oblasti Mediálních studií. „Sféra médií mě lákala už od malička. Nicméně, kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu uvádět Počasí na Nově, asi bych mu nevěřila. Je to pro mě velká výzva. I v tom ohledu, že jsem už všem blízkým slíbila, že budu předpovídat jen hezké počasí. Tak snad mi to vyjde alespoň při prvním vysílání," říká Katka. Kromě moderování se Katka věnuje zpěvu, přípravě hudebních pořadů a ráda cestuje.
 

Moderátoři Počasí se budou nově věnovat nejen samotné předpovědi, ale také aktuálnímu dění ve světě internetu a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí - fanoušci se tak budou moci podílet na vysílání jako nikdy dříve.

Zdroj: TV Nova

Moderátoři Snídaně s Novou se společně s diváky v úterý seznámí se štěnětem zlatého retrívra, které se stane stabilním členem týmu. Pokroky štěněte, jeho výchovu a výcvik na asistenčního psa budou fanoušci moci sledovat téměř každý den, a to díky spolupráci s centrem Helppes.
 

Přesvědčte se každý všední den, že kvůli Snídani s Novou je lepší vstát o pět minut dřív. Ať už vstáváte kdykoliv, začínáme vždy v 5.55, 6.55 a 7.55.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jak moderátor TN2 tráví volné dny? Karel Kopeček má dva velmi nečekané koníčky!

POSILA ZPRAVODAJSKÉ RELACE: Jak Karel Kopeček hodnotí svou novou roli v TN2?


Novinky z NOVY