TOP CHYBY filmu Krásná pokojská: Všimli jste si také, co Jennifer Lopez nezvládla?

Aktualizováno 20.05.2017

Krásná pokojská - 3

Americká komedie, ve které si zahrála jednu z hlavních rolí známá zpěvačka Jennifer Lopez, vás jistě okouzlí. Co se stane, když v jednom apartmánu neodolá pokušení vyzkoušet si nádherné šaty?

Marisa Ventura (Jennifer Lopez) pracuje jako pokojská v hotelu Beresford a sama se stará o svého syna Tye. Na starost dostane pokoj bohatého kandidáta na senátora Chris Marshall s asistenty Jerrym, Danem a psem Rufusem. Vedlejší apartmá sdílí panovačná Caroline Laneová. Marisin bývalý manžel zruší rybářský víkend se synem, a protože Marisa o víkendu slouží, musí syna vzít do práce...
 

Během úklidu pokoje Caroline Laneové se nechá Marisa přemluvit a vyzkouší si jeden z jejích elegantních kostýmů, ve kterém ji spatří Chris a omylem ji považuje za hotelového hosta bydlícího v luxusním apartmá. Pozve ji na procházku a stráví s ní příjemné chvíle. Marisa mu zamlčí, že je obyčejnou pokojskou. Když pak Chris Marisu zahlédne na ulici, nedá se odbýt a pozve ji na večírek. Lionel, zaměstnanec hotelu, Marise poradí, aby šla a počínající vztah ukončila dříve, než dojde k maléru.


Díky kamarádkám krásně učesaná a oblečená Marisa na večírku Chrise okouzlí. Nedokáže však Chrisovi říci pravdu, a tak spolu stráví nadmíru příjemný večer, nenarušený jejím přiznáním... Další den však Caroline Laneová odhalí pravdu a postará se o to, aby Marisa dostala výpověď´a Chris poznal pravdu. Chris i Marisa se pak snaží žít jako dřív, je však jasné, že jeden na druhého nepřestávají myslet. A je to nakonec Marisy syn, kdo se rozhodne jednat a dát je zase dohromady.
 

Stejně jako ve všech filmech i v tomto se objevilo pár nedostatků, které vám mohou během sledování filmu uniknout! Chyby z filmu Krásná pokojská si můžete přečíst zde:

 

1. V průběhu celého filmu se mění odstín Marisy barvy vlasů. Z tmavě hnědých přechází do světlých odstínů.

2. Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zpředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem.

3. Marisa drží za ruku svého syna, ale v následujících záběrech ho již drží v náručí.


4. Žena, která v parku provozuje jogging (červené vlasy, walkman, šedé oblečení), je vidět během joggingu v různých záběrech ve velmi krátkém čase. Tak rychle určitě neběhá!


5. Když Chris, Marisa a její syn jdou na procházku do parku, odjíždějí v autě se psem, ale ve dvou následujících dvou scénách již pes není v záběru.


Film Krásná pokojská můžete sledovat v pondělí 24.dubna od 16:35 na Nova Cinema.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

POVEDENÉ VIDEO: David Gránský dostal rady od samotné
Jennifer Lopez! Co mu americká hvězda poradila?

Film Poznáš, až to přijde?: Poslední film Jacka Nicholsona! Vážné zdravotní komplikace! Co se stalo?


Novinky z NOVY