České ilustrace v hollywoodském trháku! Jaká další tajemství skrývá film Morganovi?

Aktualizováno 11.05.2017

Morganovi - 5

Charisma jí zůstává, ale mladistvý vzhled ji opouští. Na představitelce Carrie Bradshaw, Sarah Jessice Parker z populárního seriálu Sex ve městě, se zub času podepsal hned dvojnásobně...

Tak známá herečka, jako je Sarah Jessica Parker, která dříve jako sexsymbol zdobila titulní strany časopisů Harper´s Bazaar, Elle, Vogue nebo Glamour, se musí chtě nechtě do budoucna smířit s tím, že si již nezahraje teenagera.


Přestože s pokračováním filmu Sex ve městě původně Sarah Jessica Parker nesouhlasila, fanoušci tohoto filmu mohou slavit. Podle nejnovějších informací všechny hlavní hrdinky oficiálně podepsaly účast na Sexu ve městě 3. Ale ještě předtím, než se pokračování dočkáme, můžeme Sarah Jessicu Parket vidět v komedii Morganovi, kde si zahrála po boku Hugha Granta.


Komedie vypráví příběh úspěšného manželského páru z Manhattanu, Paula (Hugh Grant) a Meryl (Sarah Jessica Parker), jejichž dokonalý život má jen jedinou chybičku – rozpadá se jim manželství. Problémy v lásce ale nejsou ničím ve srovnání s tím, co na ně osud chystá vzápětí - stanou se svědky vraždy a středem zájmu nájemného zabijáka. V rámci jejich ochrany se FBI rozhodne poslat Morganovi z New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jim naskytne prostor pro zlepšení jejich manželství.
 

Přečtěte si tyto zajímavosti o filmu!

1. Samolepky žiraf v lékařské ordinaci, jsou od české ilustrátorky Venduly Hegerové.

2. Natáčení scén odehrávajících se ve Wyomingu probíhalo v Novém Mexiku v městečku Roy, obývaném pouhými 300 obyvateli.

3. Filmové kopie byli poslány do kin pod kódovým označením "High Stakes".
 


4. Snímek Morganovi je druhý společný film Hugha GrantaSarah Jessicy Parker. Poprvé si spolu zahráli ve filmu Smrtící léčba.

5. Režisér Marc Lawrence k filmu sám napsal i scénář.


Komedii Morganovi můžete sledovat tuto sobotu 15. dubna na TV Nova od 15:00 a v repríze na Nova Cinema v úterý 18. dubna od 16:25.


 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ:

Těhotná Carrie Bradshawová! Co dalšího jste o natáčení seriálu Sex ve městě nevěděli?

Alkoholismus, tři rozvody i změna orientace! Podívejte se, co dnes dělají představitelky kultovního Sexu ve městě!


Novinky z NOVY