VIDEO: Jak moderátor TN2 tráví volné dny? Karel Kopeček má dva velmi nečekané koníčky!

Aktualizováno 07.05.2017


Novou posilou TN2 je vášnivý včelař a rybář Karel Kopeček. Jeho tvář jste mohli vídat i v Ranních televizních novinách. Co všechno ze svého soukromí odhalil? Podívejte se na VIDEO!

Moderátor Karel Kopeček si prošel nejrůznějšími pozicemi – od editora webu tn.cz přes šéfreportéra regionálních reportérů po moderátora hlavní zpravodajské relace. V Ranních televizních novinách už byl Karel suveréním moderátorem, a tak na sebe další nabídka na moderování nenechala dlouho čekat. Karel je novou posilou zpravodajské relace TN2!

Zdroj: TV Nova

„A to je zatím jedna z těch nejnáročnějších věcí, které jsem tady zakusil, protože ono se řekne, je to čtvrt hodina, nicméně je to čtvrthodina, kdy člověk z toho obrazu nesleze, pořád u toho stojí. Já nejsem nejmladší a bolí mě kyčle,“ prozrazuje moderátor.

Jeho práce s sebou nese i velikou porci stresu, Karel má ale dva velké koníčky, u kterých si prý dokonale vyčistí hlavu. Jedním je rybaření a tím druhým, neméně zajímavým, je včelaření. Doma má moderátor tři kluky a čerstvě narozenou dcerku, jak sám řiká – rybářku.
Zdroj: TV Nova

Co všechno na sebe Karel prozradil? Podívejte se na VIDEO!
Zdroj: TV Nova

Moderátor Karel Kopeček vás spolu s kolegyní Míšou Šmídovou, se kterou se v moderování TN2 střídají, několikrát týdně provede těmi nejaktuálnějšímia nejdůležitějšími informacemi z domova i ze světa!
 

Na TN2 se dívejte každý všední den od 22. hodin na stanici Nova 2.


ČTĚTE TAKÉ:

POSILA ZPRAVODAJSKÉ RELACE: Jak Karel Kopeček hodnotí svou novou roli v TN2?

EMOTIVNÍ SNÍDANĚ S NOVOU: Podívejte se, jak a komu pomohla Nadace Nova. Co jí děti vzkazují?


Novinky z NOVY