ROZHOVOR: Hvězda druhé řady Tváře Markéta Procházková šokuje. Stále mě ještě bolí zadek!

Aktualizováno 07.05.2017


Zpěvačka Markéta Procházková se jen tak nezastaví. Účinkuje v novém muzikálu Sestra v akci, kde sekunduje hlavní hvězdě Lucii Bílé. Ale také se snaží o to, aby hraní dokázala skloubit se svým osobním životem. Jak se jí to daří?

 

 

Rodačka z Jihlavy, která svojí kariéru nastartovala ve slavné show Rozjezdy pro hvězdy, se rozpovídala o svém soukromém životě. A to velmi detailně. Začala držet půst! Svůj jarní detox drží už několik dní a jak se všichni mohli přesvědčit, dodržuje ho i během tiskové konference k připravovanému muzikálu Sestra v akci. Zde pila pouze vodu. „Nepiju, začala jsem žít zdravě!“ dala najevo svůj nový životní styl. A jak se zdá, změna jí svědčí. Prozradila, že přestala konzumovat rýži, obilniny a brambory. Dokonce ji moderátorka doporučila Merlík čilský, kterým může nahradit luštěniny, což Markéta uvítala s nadšením.

Zdroj: TV Nova

Role v muzikálu po boku velkých hvězd pro ní není žádná novinka. Markéta ztvárnila nespočet rolí v českých muzikálech. Mezi nejznámější patří například Quasimodo, Kat Mydlář, Tři mušketýři, Mona Lisa, Adéla ještě nevečeřela, Pomáda, Krysař či Mata Hari. Divákům je Markéta známá také z televizních obrazovek například z Ulice.


Jak se však ona sama těší na letní zkoušky? „Jsem understudy pro Lucku,“ říká Markéta. To znamená, že dělá záskok na hlavní roli. Pokud Lucie nebude moci hrát bude muset hlavní roli převzít ona. „Lucka byla můj vzor, její první desky jsem milovala,“ vyjádřila se na adresu své starší a zkušenější kolegyně.Novinky z NOVY