ROZHOVOR: Být vegan není zločin, myslí si Ben Cristovao. Jak mu to změnilo život?

Aktualizováno 01.05.2017


Na první pohled by se dalo říct, že z Bena se stává muž, který roste do krásy. Ovšem málo kdo ví, že Ben prochází velkou životní změnou. Stal se veganem! Jak mu to změnilo život?

Charismaticky zpěvák s angolskými kořeny nás udivuje již od roku 2009, kdy se stal finalistou soutěže Česko Slovenská SuperStar. Od tohoto okamžiku však uplynulo spousta vody v řece. Jak moc se Ben změnil? Nabral spousta svalové hmoty a úplně změnil vizáž. Z mladého vyjukaného kloučka se stal muž.

Avšak nyní se uchýlil zpěvák a aktivní sportovec k radikální změně. Stal se veganem a mnozí si myslí, že pro člověka, který dělá brazilské bojové umění Jiu Jitsu je tohle bláznovství. Mnozí nepřející lidé mohou říct, že tento životní styl je neslučitelný s jeho sportovní kariérou. Avšak proti tomu tvrzení Ben bojuje a snaží se vyvést všechny z omylu. Jak zvládá nedostatek bílkovin plynoucí z nedostatku masa?

Nám se dostalo exkluzivní odpovědi od anglické food blogerky Elle Woodwardové. Veganství považuje jako filozofii naprosto slučitelnou s jakýmkoliv životním stylem. A kde podle nejlépe prodávající autorky o zdravém stravování v Anglii mají nejlepší stravu? „Rozhodně v Kalifornii!“ odpovídá svým rodným jazykem. „Mají dobrá zdravá jídla. Kooperuje to s jejich stylem. Je to jednoduchý na přípravu a jejich zdravá jídla jsou prostě skvělá! “ dodává autorka knížky Lahodně s Ellou.

Ona i Ben také prozradili jak se k veganství dostali. O tom, co si o svém novém lifestylu myslí, se můžete dozvědět z našeho videa.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Markéta Konvičková měla s proměnou v Aguileru jeden nečekaný problém! Postěžovala si, co jí vadilo

TAJNOSTI KARLA RYTÍŘE: Podívejte se, co Miroslav Etzler prozradil o své seriálové postavě!


Novinky z NOVY