EMOTIVNÍ SNÍDANĚ S NOVOU: Podívejte se, jak a komu pomohla Nadace Nova. Co jí děti vzkazují?

Aktualizováno 01.05.2017


Společnost zřízená televizní moderátorkou Kristinou Kloubkovou se snaží vykouzlit úsměv ve tvářích dětí, které potkal nelehký osud. Jak dětem tentokrát pomohli a s kým jsme spojili síly?

Nadace Nova přináší dětem úsměv. A proto se úterní speciální díl Snídaně s Novou nesl ve znamení pomoci těm nejmenším. Pozvání do pořadu přijala nejen patronka celého projektu Kristina Klobouková a předsedkyně Anna Suchá, ale také děti s maminkami, kterým se tolik potřebné pomoci nedostává. Podařilo se. Věnované dary vykouzlily úsměv na tváři nejen dětem, ale zároveň i jejich milujícím rodičům.

Zdroj: TV Nova

„Požádat o pomoc může kdokoliv, protože naše nadace pomáhá ve více sférách. Pomoc směřujeme do čtyř oblastí: zdraví, vzdělání, domov a humanitární pomoc. Každá z nich má zásadní vliv na život a štěstí dítěte. A tyto aspekty mají přímý důsledek na budoucnost a uplatnění v dospělém životě,“ říká patronka nadace Kristina Kloubková.

Zdroj: TV Nova

Společně s Nadací Nova se spojili pořadatelé překážkového závodu Spartan Race. Spojením těchto, na první pohled nesourodých, organizací vznikl velice zajímavý a nevšední projekt. V nelehkých životních situací musí děti a jejich rodiče mít odhodlaní se postavit všem výzvám a přeskakovat překážky jako nepřemožitelní Sparťané. A proto vznikl pro děti jejich vlastní den i závod, kde nezáleží kdo bude první nebo poslední. Je to prostě jenom speciální den pro velmi speciální děti.

Zdroj: TV Nova

Ve Snídani s Novou se objevil i dědeček Sporer se svými vnuky, kterým Nadace Nova předala peníze, které rodině jistě trošku uleví.  „Chtěl bych, aby si lidé pomáhali, aby se na sebe neškorpili, a aby si nezáviděli, protože život je krásný ale krátký,“ přeje si pan Sporer.

Zdroj: TV Nova

Ve videu se podívejte na příběhy Davídka, Ondráška, Pepíka a Verči, kterým osud postavil do cesty hned několik překážek.

Pokud ve svém okolí znáte někoho, kdo by pomoc Nadace Nova potřeboval, neváhejte se ozvat. Více informací najdete ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vzhůru z gauče se seriálem RunTour a během Nova Run 5

VYPILO VAŠE DÍTĚ ČISTICÍ PROSTŘEDEK? Nepanikařte! Tady je návod, jak rychle jednat


Novinky z NOVY