PŘIZNÁNÍ: Proč nemůže Martin Dejdar zapomenout na natáčení Comebacku a roli Ozzáka?

Aktualizováno 30.04.2017

Martin Dejdar
Zdroj: Profimedia

Dodnes diváci truchlí pro úspěšný seriál TV Nova Comeback. Martin Dejdar (52) otevřeně přiznal, proč nemůže jeho natáčení a roli potrhlého Ozzáka vymazat z paměti.

Oblíbený herec Martin Dejdar si diváky naprosto získal svou rolí v českém sitcomu Comeback z dílny televize Nova, kde se bravurně zhostil role tak trochu potrhlého a svérázného metalisty Ozzáka. Mnozí fanoušci tohoto úspěšného seriálu se dodnes nemohou smířit se skutečností, že se Comeback přestal natáčet. Fakt, že se stal tento sitcom divácky velmi oblíbenou záležitostí, je nepopiratelný.


Diváci ale nejsou jediní, komu Comeback chybí. Sám seriálový Ozzák se přiznal, že je mu u těžko u srdce, kdykoliv si na comebackovské časy vzpomene. „Na natáčení Comebacku se nedá zapomenout. Na to vzpomínám pořád a čím dál tím víc je mi líto, že nenatáčíme další pokračování. Asi jako všem, kteří se na to kdekoliv a kdykoliv ptají,“ posmutněl si nostalgicky Martin Dejdar. Na natáčení rád vzpomíná, bylo tak skvělé, že se na něj zapomenout nedá. Martin ale momentálně nelení a pracuje na dalším úspěšném projektu – třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas.


„Nejemotivnější vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas bylo bezesporu, když jsem zpíval Věru Špinarovou, protože zanedlouho na to zemřela. Ale co se týče emocí jako takových, tak je to vždycky to poslední vystoupení, jelikož je z mého pohledu nejočekávanější a nejtěžší. Jsou to obrovské nervy, čili to poslední je takové to nejvypjatější,“ nechal se slyšet Martin, u kterého je díky jeho talentu samozřejmostí, že ať se vrhne na cokoliv, vždy mohou diváci očekávat kvalitní výsledek hodný uznání. Můžeme se tedy jen těšit, s čím nás Martin Dejdar ještě v budoucnu překvapí. Bezpochyby to totiž bude stát za to.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NÁDHERNÉ VIDEO VÁS ROZPLÁČE: Věra Špinarová na tréninku s Martinem Dejdarem všechny dojala

Na svůj věk vůbec nevypadá! Nestárnoucí Martin Dejdar oslavil narozeniny. Kolik mu je?


Novinky z NOVY