SMAZANÁ SCÉNA: Věčná škoda! Tvůrci seriálu Přátelé museli změnit tento geniální skeč. VIDEO

Aktualizováno 12.05.2018

Přátelé
Zdroj: YouTube.com

Už je to skoro třináct let, kdy v seriálu PŘÁTELÉ padla poslední klapka a během deseti let se stal kultovní záležitostí, kterou fanoušci milují po celém světě. Obsahuje spousta příběhů z natáčení. A na ten nejlidštější se podíváme dnes!

Například věděli jste, že stačilo málo a role Moniky měla patřit Jennifer Aniston, představitelce seriálové Rachel? Nebo, že herec Joeyho ve skutečnosti neměl černé vlasy, ale šedivé? To je jenom zlomek zajímavosti ze slavného seriálu. Avšak dneska se podíváme zpět do roku 2001. Natáčení osmé série bylo v plném proudu. Monika a Chandler měli svatbu a letí na líbánky. Ale celá scéna z letiště byla původně natočena jinak!

Zdroj: Instagram / Facebook.com

Show byla přepsána a přetočena po teroristických útocích 11. září 2001, protože původní scéna obsahovala zatčení a vyslýchání Moniky a Chandlera. Ten když uvidí na letišti cedulku s nápisem: „Nevtipkujte o tom, že máte bombu,“ tak okamžitě řekne: „Já nikdy nevtipkuji o tom, jestli mám bombu!“ Následně je okamžitě zatkne ochranka. Producenti a scénáristé se shodli, že tuto scénu nemohou vysílat a nechali ji herce přetočit do podoby, kterou známe dnes, kde novomanželé Bingovi na letišti potkají další novomanželský pár.
 

Podívejte se na originální scénu, včetně dojemného vzkazu od tvůrců, v originálním znění!

V tomto díle existuje ještě jedna zajímavost! Během epizody si můžete všimnout, že na dveřích bytu Joeyho a Chandlera je napsáno: I LOVE NY. V překladu Miluji New York. Tato scéna byla dotočena současně se záběry z letiště a měla vyjádřit sympatie s obyvateli metropole po teroristických útocích.


Na populární sitcom Přátelé se můžete dívat každý den v několika vysílacích časech. Vysíla ho stanice Nova 2.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?

UNIKÁTNÍ ŠANCE! Podepsal se na vás život? Potřebujete restart? Přihlaste se do pořadu O 10 LET MLADŠÍ a změňte svůj osud

 


Novinky z NOVY