KTERÝ BYL TEN NEJ? Soudkyně musela rozhodovat o osudu dítěte i nevěře manžela! HLASUJTE

Aktualizováno 23.04.2017

Soudy Kláry Slámové
Zdroj: TV Nova

Soudkyně Klára Slámová má za sebou další řadu složitých případů. Které spory ze soudní síně byly nejsilnější? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!

STÍHAČKA

Dorota Peltzová se od bývalé kolegyně svého manžela dozvěděla, že ji Otakar podvádí s jinou ženou. Od té chvíle ji ničí žárlivost, výčitky a hněv - proměnila se v dokonalou stíhačku, která svého muže psychicky ničí. Soud v jehož čele sedí nekompromisní soudkyně Klára Slámová ale přijde na to, že pravda je úplně jiná, než se zpočátku zdálo.

Zdroj: TV Nova

ZBABĚLEC

Navrhovatel obviňuje odpůrce, že ho napadl a způsobil mu zranění. Požaduje omluvu a 50 000 korun jako kompenzaci.
Odpůrce odmítá, že by se útoku dopustil ale dodáva, že navrhovatel si bitku zasloužil, protože chodil za ženami - a spával i s tou jeho. Prvním svědkem je bývalá přítelkyně odpůrce, která nevěru popírá a popisuje jako bitkaře a násilníka. Její výpoveď ale není velmi objektivní žena totiž odpůrci, že ho dostane do basy. Během soudu svědčil ještě další svědek, který si ale popletl ženy, a tak jeho výpověď odpůrci spíše ublíží než pomůže.

Zdroj: TV Nova

ONA VĚŘÍ VŠEMU

Navrhovatel chce získat opatrovnictví malé dcerky, protože podle něj na ní odpůrkyně (jeho bývalá žena) nemá dobrý vliv. Údajně věří každé konspirační teorii, kterou najde na internetu a ohrožuje tím tak jeho dcerku. Žena se brání, že existují věci mezi nebem a zemí, které věda vysvětlit neumí. Navrhovatelka zase uvádí, že její bývalý střídá partnerky, a tak dceři nemůže vytvořit domácí prostředí, kde by ji bylo možné vychovávat. Komu tedy soudkyně opatrovnictví malé dívky svěří?

Zdroj: TV Nova

OPRAVDU CHCE TO DÍTĚ?

Rodinně založený podnikatel Stanislav je přesvědčený, že jeho žena je s ním tři roky jen proto, že si pohodlně žije z jeho peněz. Postupně odhaluje její povrchní charakter a to, že vůbec nechce mít dítě. Jako důkaz jejího negativního vztahu k dětem slouží mobilní telefon, který darovala švagrovi, ale předtím ho používala ona. Zapomněla z něj smazat zprávy, které posílala kamarádce. Prvním svědkem je Stanislavův bratr, který s ní předtím chodil a Stanislava přesvědčoval, aby si ji nebral za ženu. Standa si myslel, že důvodem je bratrova žárlivost. Postupně se však přesvědčil o tom, že Josef ji skutečně prokoukl. Jako hlavní důkaz přináší její recept na antikoncepci. Standovi je už úplně jasné, co je jeho žena zač.

Zdroj: TV Nova

SPOR O NOVOROZENÉ DÍTĚ

Spor matky s dcerou, které je „černá ovce rodiny“ a dostala se do problémů, dokonce jí hrozí vězení. Kromě toho právě porodila a je pevně rozhodnutá, dát dítě do ústavní péče po dobu, kdy bude ve vězení. O ale projevuje zájem její matka.
Chce ho do své péče, aby ho mohla vychovat lépe než svoji dceru. O tom mladá žena nechce ani slyšet. Za svoje problémy a pokažený život totiž viní právě svoji matku. Tvrdí, že cizí lidé vychovají její dítě lépe než její matka, která o výchově a lásce k dítěti nemá ani potuchy.

Všechny díly pořadu Soudy Kláry Slámové můžete shlédnout ZDE.

Nelehké rozhodování soudkyně Kláry Long Slámové sledujte každý den na stanici Nova 2 od 17:05.

HLASUJTE V ANKETĚ o to, který případ se vám líbil nejvíc!NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZKAZ PŘES MÉDIA: Tohle se známé soudkyně Slámové líbit nebude. ´Promiňte, Kláro, ale je to tak!´

NELEHKÉ ROZHODOVÁNÍ KLÁRY SLÁMOVÉ: Který případ byl nejlepší? Hlasujte v anketě!


Novinky z NOVY