ODHALENÍ z nedělní TVOJÍ TVÁŘE: Táňa Vilhelmová jako legendární Barbra Streisand

Aktualizováno 16.04.2017

Tatiana Vilhelmová
Zdroj: Nova.cz

V neděli pokračuje čtvrtým dějstvím show Tvoje tvář má známý hlas. A samozřejmě i tentokrát se máte na co těšit už teď. Jak bude vypadat Táňa Vilhelmová jako legendární Barbra Streisand?

O jednu z neskutečných proměn nedělní Tvojí tváře se postará herečka Tatiana Vilhelmová. Nebude ale sama. Tatiana si totiž vylosovala proměnu v Barbru Streisand a Céline Dion.

 

Kromě Tatiany Vilhelmové diváci uvidí Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

Jak bude Tatiana vypadat jako slavná herečka a zpěvačka? A kdo bude stát vedle ní jako Celine Dion? To se dozvíte už dnes večer v magazínu Prásk! Ve 21.30 na TV Nova! Kromě toho uvidíte exkluzivní videa Jaromíra Jágra z americké Floridy, reportáž o nepokračování vztahu Michaely Ochotská a Lukáše Rosola, nebo se podíváme na zoubky dcerám nového amerického prezidenta Donalda Trumpa.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na svůj věk vůbec nevypadá! Nestárnoucí Martin Dejdar dnes slaví narozeniny. Kolik mu je?

VIDEO: Dejdar ví, jak dostat porotce na svou stranu. Neuvěříte, co nabídl předsedovi Kohákovi!


Novinky z NOVY