MÁTE POSTŘEH? Komedie o výměně těl Mezi námi děvčaty má dvě zásadní chyby. Všimli jste si jich?

Aktualizováno 13.04.2017

Mezi námi děvčaty - 2
Zdroj: TV Nova

Dlouho jste neviděli zábavnou komedii? Příležitost to změnit budete mít brzo. Komedie Mezi námi děvčaty je plná humoru. Ale to není všechno.

Matky to občas nemají s výchovou ratolestí lehké. Své o tom ví i doktorka Tess Colemanovová, které dává patnáctiletá dcera Anna pořádně zabrat. Ta nemůže ovdovělé matce odpustit, že si našla nového muže a hodlá se vdávat. Pak ale zasáhne čínská magie a během noci si obě ženy prohodí tělo. Nejdříve se různými způsoby snaží dostat zpět do své kůže, ale pak se smíří s tím, že se na čas vymění.


Mladá Anna toho využije a konzervativní matce radikálně změní vzhled. Tess se v dceřině těle naopak začne zahalovat. Po nějaké době začnou zjišťovat, že to ani jedna z nich nemá v životě lehké. Bohužel jsou stále v cizím těle a čas do matčiny svatby se nemilosrdně blíží. Obětuje se Anna pro matku a vezme si mnohem staršího partnera?


Zdroj: TV Nova


ZAJÍMAVOSTI O FILMU A HERCÍCH:

- Pro Lindsay Lohan, která si zahrála patnáctiletou Annu, to byla druhá velká herecká příležitost. První byla role ve filmu Past na rodiče, kde si rovnou zahrála dvojroli.

- Celá výměna těl trvala pouhé tři dny.

- Chad Murray, který ve filmu ztvárnil sympatického Jacka, se proslavil rolí Deana v Gilmorových děvčatech. Před nedávnem se objevil i v dílech nově natočené osmé série.

- Snímek Mezi námi děvčaty je filmovým zpracováním románu Mary Rodgersové Příšerný pátek z roku 1972.


Zdroj: TV Nova

 

CHYBY VE FILMU:

- Anna má kvůli svému chování odstraněné dveře od pokoje. Když dojde k výměně, tak tam dveře zase jsou. Později říká Anna své matce "Užij si převlíkání s otevřenými dveřmi." a znovu chybí.

- Ve scéně, kde je Anna naštvaná na svého bratra a honí ho po bytě, má herečka obráceně tričko. Později jde na zkoušku do garáže a má ho správně.
 

Na film Mezi námi děvřaty se můžete těšit už příští sobotu 18. 3. v 17:20 na TV NOVA.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Zákulisí akčňáku Captain America: První Avenger! Jak vznikaly Chrisovy svaly a kdo ve filmu komiks nečetl?

Tvrdý výcvik pro psí hrdiny! Co všechno se museli naučit, aby si zahráli ve filmu Osm statečných?


Novinky z NOVY