ZPOVĚĎ NAOSTRO: Simona Krainová promluvila o své bývalé nejlepší kamarádce! Co o Daře Rolins řekla?

Aktualizováno 09.04.2018

Simona Krainová a Dara Rolins
Zdroj: Facebook official

Moderátor Libor Bouček donutil Simonu Krainovou, aby promluvila o Daře Rolins. Co o své bývalé nejlepší kamarádce řekla? V Chart Show tak proběhne debata nejen nad nejlepšími duety.

Ve dvou se to lépe táhne! A tohle úsloví platí i ve světě hudby. Martin Hrdinka představí patnáct nejlepších duetů z české i zahraniční produkce. Diváci se mohou těšit na osudová setkání interpretů, která v každém zanechala výraznou stopu.

Zdroj: TV Nova

Libor Bouček ve studiu přivítá vedle Marka Ztraceného a Yemiho A.D. i Simonu Krainovou. A nebude chybět ani hodnocení legendárního duetu Zvonky štěstí, které nazpívala její kamarádka Dara Rolins s Karlem Gottem.

Zdroj: TV Nova

„Ona je cílevědomá, pracovitá, chytrá. Má u mě jako interpret obrovský respekt. Vždy jde s dobou, je vždy o něco napřed, udává trendy a krásně zpívá. Vždycky se na ní ráda dívám, protože je prostě skvělá,“ nešetřila chválou Simona. Daru dokonce přirovnala k Beyoncé.

Ve studiu se navíc strhne i šlehačková válka, kdy Yemi ohrozil natáčení a přímo na Libora stříknul pořádnou dávku šlehačky. Způsobilo to velké zdržení v natáčení. Oblek si musel nechat vyčistit a teprve potom pokračovat. Nakonec ale vše dobře dopadlo a za tu legraci to stálo!

Zdroj: TV Nova

Chart Show sledujte v sobotu ve 20:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO MAJÍ V SOUKROMÍ? Zpěvačka Debbi promluvila o vztahu s rapperem Lipem

CO JÍ TO PROBOHA PROVEDLI? Topmodelka Simona Krainová si poradila se třemi muži!


Novinky z NOVY