SOUDY KLÁRY SLÁMOVÉ: Zvládla to! Nekompromisní soudkyně prozradila, co pro ni bylo při natáčení nejtěžší

Aktualizováno 07.04.2017


Natáčení pořadu ze soudní síně - Soudy Kláry Slámové je v plném proudu. V hlavní roli soudkyně se nyní na obrazovkách TV Nova bude objevovat Klára Long Slámová. Co všechno o natáčení prozradila?

Novou roli Soudkyně si Slámová užívá. „Jako soudkyně se cítím moc dobře,” nechala se slyšet krátce po prvním natáčení s tím, že ani tréma ji nerozhodí. „Trémou netrpím, i když lehčí nervozitu způsobenou zodpovědností. Tolik lidí, a na rozdíl ode mě profesionálů v téhle oblasti, je na mně závislých,” dodala ostřílená advokátka.
 

Zdroj: TV Nova

Přímo uprostřed natáčecího placu se Klára rozpovídala nejen o tom, které právní oblasti se ona sama věnuje nejraději, ale také o tom, jak se v roli soudkyně, kterou se ze dne na den stala, cítí.

Zhostit se role soudkyně pro Kláru jistě nebylo jednoduché, navíc k natáčení televizního pořadu se pojí jistá mediální publicita. Je na ni Klára připravená?
 

Zdroj: TV Nova

Podívejte se na video a pronikněte tak do zákulisí nového pořadu, který se bude každý všední den věnovat právním sporům inspirovaným samotným životem.

Show Soudy Kláry Slámové sledujte každý den od 17:10 a Nova 2!

ČTĚTE TAKÉ:

DNEŠNÍ PŘÍPAD Kláry Slámové: Zapeklitý milenecký čtyřúhelník zamotá hlavu i zkušené soudkyni

VIDEO: PRVNÍ ZÁBĚRY z nové show Soudy Kláry Slámové. Na obrazovkách se objeví už v pondělí!


Novinky z NOVY