Z animované komedie pro děti museli odstranit jednu celou scénu! Proč se tvůrcům nezdála?

Aktualizováno 07.04.2017

Bolt: Pes pro každý případ - 10
Zdroj: TV Nova

Animovaná komedie "Bolt: pes pro každý případ" vypráví příběh o životě superpsa. Jedna scéna se ale režii nelíbila natolik, že ji z filmu celou vystřihla. O čem byla?

Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah, tedy hlavně ve chvíli, kdy běží kamery. Když se hrdina filmu souhrou náhod ocitne ve studiu v New Yorku, začne Boltovo dosud největší dobrodružství. Čeká ho totiž cesta napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny. Vyzbrojen pouze iluzemi o tom, že jeho fantastické dovednosti a schopnosti jsou skutečné, a dvěma bizarními společníky, se dostane do mnoha nečekaných situací. Jak si s nimi poradí?

Zdroj: TV Nova

ZAJÍMAVOSTI FILMU:

Číslo na Boltově známce je adresa Disneyho studia.

První Disneyho animovaný film, navržený a produkovaný ve 3D.

Byla zavrhnuta celá scéna, kdy Bolt potká v Los Angeles dva dobrmany, porve se s nimi a uvědomí si tak, že jeho super schopnosti nejsou skutečné.

Na filmu původně dělal Chris Sanders. V jeho verzi se měla psí televizní hvězda objevit v nevadské poušti, kde se seznámí s jednookou kočkou a obřím radioaktivním králíkem, a stále si myslí, že jí zabírají kamery. Od projektu Sanders odešel, protože nechtěl zpracovávat připomínky.

Miley Cyrus nebyla první volbou pro hlas Penny. Chloe Moretz namluvila Penny pro celý film, než byla do projektu angažována Miley.

Zdroj: TV Nova

Nenechte si animovanou komedii ujít už v sobotu od 20:00 na stanici Nova Cinema. U tohoto filmu se pobaví celá rodina! Navíc z něj plyne jisté poučení.

Sledujte nejlepší animované filmy pro děti i celou rodinu online na Voyo. Výběr nejvtipnějších animovaných filmů z let 2020, 2019, 2018, 2017 i starších.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZDIVOČELÍ ŠIMPANZI OHROŽOVALI NATÁČENÍ! Co jste o komedii Hop a je tu lidoop nevěděli?

Zákulisí akčňáku Captain America: První Avenger! Jak vznikaly Chrisovy svaly a kdo ve filmu komiks nečetl?


Novinky z NOVY