PRVNÍ PŘÍPAD soudkyně Slámové: Vychytralá oběť, nebo důmyslný pokus o vraždu?

Aktualizováno 06.04.2019

Soudy Kláry Slámové - Pokus o vraždu už dnes - 9
Zdroj: TV Nova

Soudkyní ze dne na den! Takovou proměnou prošla slavná advokátka Klára Long Slámová. A hned její první případ bude plný emocí a silných slov! Už dnes v podvečer bude muset rozřešit zapeklitý případ údajného pokusu o vraždu...

Novou roli Soudkyně si Slámová užívá. „Jako soudkyně se cítím moc dobře,” nechala se slyšet krátce po prvním natáčení s tím, že ani tréma ji nerozhodí. „Trémou netrpím, i když lehčí nervozitu způsobenou zodpovědností, kolik lidí a na rozdíl ode mě profesionálů v téhle oblasti je na mně závislých,” dodala ostřílená advokátka. I když jedním dechem přiznává, že úlohu advokátky s rolí soudkyně srovnat nelze. „Ne, to vůbec. Už jenom tím že jako advokát stojím vždy na straně svého klienta, zato soudce musí být nestranný,” říká.

Zdroj: TV Nova

Na nervozitu má jednoduchý lék. „Já si ale před natáčením dám kafe a cigárko a tím se zklidním,” prozradila svoje tajemství.

Hned v prvním pondělním případu, který bude Klára Slámová řešit, půjde pořádně o nervy! Před Klárou Long Slámovou dnes stanou rozhádaní manželé, do jejichž soužití promlouvá smrt... Klára Slámová dnes vyslechne příběh manželského páru, v němž došlo k pokusu o vraždu. Ona tvrdí, že se jí manžel chce zbavit, bojí se o svůj život a chce se nechat rozvést. To on ale razantně odmítá a adrenalinové akce, do kterých manželku aktivně zapojuje, prý naopak vymýšlí za účelem oživení jejich vztahu. Přiznává, že ji párkrát svými bláznivými aktivitami dostal do nebezpečných situací, ale pokaždé na jejich pozadí byla legrace. Chvíli se zdá, že ze sebe manželka dělá jen oběť. Jak líčení plné emocí a ostrých slov rozhodne soudkyně?

Show Soudy Kláry Slámové sledujte každý den od 17:10 a Nova 2!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: PRVNÍ ZÁBĚRY z nové show Soudy Kláry Slámové. Na obrazovkách se objeví už v pondělí!

TICHO V SOUDNÍ SÍNI! Nekompromisní soudkyně Klára Slámová prozradila detaily z natáčení
 


Novinky z NOVY