VIDEO: PRVNÍ ZÁBĚRY z nové show Soudy Kláry Slámové!

Aktualizováno 04.04.2017


Nekompromisní, ale spravedlivá – taková je Klára Slámová, advokátka známá z vysoce mediálně sledovaných kauz, jako je proces s Jiřím Kajínkem nebo kauza Czech Tek 2005. Jak si poradí v nové roli soudkyně?

Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se uzavírá u soudu, to je nová show ze soudního prostředí Soudy Kláry Slámové! Diváky čekají kauzy inspirované reálnými událostmi, příběhy plné emocí, živých a spontánních dialogů, dramatických vyvrcholení, ale také humoru!

V prvních dílech uvidíte například příběh manželského páru, v němž došlo k pokusu o vraždu, milostný trojúhelník, na jehož stranách stojí dvě sestry, nebo vypjatý spor o dítě. Na podrobnosti se můžete těšit již brzy! Pokud vás zajímá zákulisí natáčení a jak se Klára Slámová v nové roli soudkyně cítí, můžete se podívat ZDE.Show Soudy Kláry Slámové v tuzemsku nemá obdobu, neboť soudcovský talár neobléká herečka, nýbrž žena, která je v justičním prostředí jako ryba ve vodě – JUDr. Klára Long Slámová je veřejnosti známá jako obhájkyně Jiřího Kajínka, zastupovala rodinu Moniky Kramné, byla advokátkou Václava Šrouba v kauze CzechTek 2005. Právě díky svým reálným zkušenostem v oblasti práva a soudnictví, nespočtu kauz a případů spoluutváří unikátní televizní projekt.

Novou show ze soudního prostředí s reálnou advokátkou Klárou Slámovou si nenechte ujít už v pondělí 6. 3. od 17:05 na Nova 2!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TICHO V SOUDNÍ SÍNI! Nekompromisní soudkyně Klára Slámová prozradila detaily z natáčení

JIŽ BRZY: Jedinečná show ze soudní síně, která v Česku nemá obdoby! Čím je jiná než ostatní?


Novinky z NOVY