Zákulisí CHART SHOW: Jak probíhalo natáčení s Helenou Vondráčkovou a do koho byla platonicky zamilovanná Dana Morávková?

Aktualizováno 04.04.2017


Už dnes večer mohou diváci zábavného pořadu Chart Show zavzpomínat na ty nejlepší české filmové hity! Pozvání moderátora Libora Boučka přijala nejedna známá tvář v čele s legendární Helenou Vondráčkovou. Co o ní říkají její kolegyně?

Když se podíváte na populární zpěvačku Helenu Vondráčkovou - a řekně se filmové hity, pak je jasné, že jich má v rukávu hodně. Jednoho takového se už dnes večer dočkáte v Chart Show. Helena totiž zazpívá Sladké mámení!

Zdroj: TV Nova

Mezi slavnými hosty přivítá moderátor CHart Show Libor Bouček i oblíbenou herečku Danu Morávkovou. Jak si herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě natáčení užila?

"Užila jsem si to moc, hlavně díky Markovi Vašutovi, který býval mojí platonickou láskou," svěřila se Dana. A co si broukají z filmových melodií nejradši doma - s manželem, výborným muzikantem Petrem Maláskem? Odpověď najdete ve videu.

Zdroj: TV Nova

A když jsme u filmových hitů, hvězdnou sestavu posílí i Petra Černocká. Zpěvačka to pořádně rozjede se svým největším hitem z filmu Dívka na koštěti, zazpívá jedinečnou Saxanu. "To je prostě povinnost tato píseň a myslím si, že se mi nestalo na koncertě, že bych jí nezazpívala, a když na to zapomenu, diváci se ozvou a to je milé," říká Petra.

Zdroj: TV Nova

Jak Petra vzpomíná na setkání s kamarádkou Helenou Vondráčkovou? Podívejte se na video reportáž, a nahlédněte tak do zákulisí tohoto hudebního pořadu.

Nenechte si ujít Chart Show s těmi nejlepšími českými filmovými hity - v sobotu 4. 3. od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

HVĚZDNÁ CHART SHOW: Bylo lepší vystoupení Hallelujah, Pejzy či Trouba? HLASUJTE!

 


Novinky z NOVY