Záměna jména a Kate Hudson v jináči: Natáčení snímku Život s Helenou byl plný nevídaných informací!

Aktualizováno 02.04.2017

Život s Helenou - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Hollywoodská herečka Kate Hudson je v jednom kole. Nejen že jde z role do role, ale světová média také spekulují o jejím novém románku s neméně známým kolegou. Tento úlovek jí závidí ženy po celém světě! O koho jde?

Americká herečka a dcera Goldie Hawn - Kate Hudson je známá jednak pro svůj kouzelný úsměv a sexy postavu, kterou jí závidí i mnohem mladší ročníky, ale také díky svým rolím v romantických komediích po boku těch nejzářivějších holywoodských herců! Na filmovém látně už vznikla nejedna žhavá romance, jenže tihle dva se potakli zcela mimo záběr zvídavých kamer. Americká média totiž spekulují o čerstvém vztahu Kate Hudson a Brada Pitta. Oba herci byli nějakou dobu bez partnerů, a tak si k sobě, patrně přes společné přátelé, našli cestu.

Zdroj: Profimedia

Brad Pitt žil řadu let s Angelinou Jolie, se kterou vychovával nejen její adoptované děti, ale splodili spolu ještě další tři vlastní potomky. Sama Kate má dva syny. Když se tyto dvě početné rodinky sejdou, je to asi pořádná divočina! Zprávu o jejich vztahu jako první vypustil do světa bodyguard slavného herce a o jejich lásce si teď šeptá celý Hollywood.

Zdroj: Profimedia

Kate Hudson můžete vidět už tuto sobotu v romantické komedii Život s Helenou, kde si bude muset poradit s péčí o děti své nejmladší sestry. Jako milovnice večírků rychle pochopí, že sladit radovánky, na které byla doposud zvyklá, s výchovou tří dětí, nebude vůbec jednoduché.

A dvě zajímavosti na konec:

Během natáčení režisér Garry Marshall často nechtěně oslovoval Kate Hudson jako Goldie. Pracoval totiž s její matkou Goldie Hawn a neustále ji oslovoval špatně, protože podle něj nejen vypadají, ale i hrají podobně. Herečce to ale nevadilo, nicméně štáb se rozhodl, že za každé špatné oslovení musí režisér hodit do kasičky 5 dolarů. No, a na konci natáčení z celé sumy peněz uspořádala Kate oslavu pro celý štáb! A to se vyplatí!

Zdroj: Archiv TV Nova

Věděli jste, že Kate Hudson byla na konci natáčení těhotná? Této skutečnosti si můžete všimnout na konci natáčení. V jedné scéně si totiž drží bříško!

 

Zdroj: Archiv TV Nova

Sexy Kate Hudson si nenechte ujít ve snímku Život s Helenou a to 4. 3. v 15:30 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 NEJ ZAJÍMAVOSTI ze zákulisí filmu Návrh: Láska ke psu málem přerušila natáčení!

Tvrdý výcvik pro psí hrdiny! Co všechno se museli naučit, aby si zahráli ve filmu Osm statečných?


Novinky z NOVY