TICHO V SOUDNÍ SÍNI! Nekompromisní soudkyně Klára Slámová prozradila detaily z natáčení

Aktualizováno 02.04.2017


Případy, které se staly, spory, které možná prožili i vaši známí, vyhrocené situace, které aktéry dovedly až před soud. Jak je rozsoudí nejslavnější právnička v Česku? Je tu nový pořad ze soudní síně!

Je nesmlouvavá, je nekompromisní a za každých okolností spravedlivá. Taková je JUDr. Klára Long Slámová v životě i v nové roli soudkyně celosvětově úspěšné show, v níž prim hrají skutečné příběhy ze soudních síní! Nový projekt, nová výzva a tak trošku jiná role, než na jakou je Klára, která je ve skutečném životě advokátkou zvyklá. Cítí nervozitu nebo třeba trému?

Zdroj: TV Nova

„Nervozitu lehce ano, protože než se do toho člověk dostane, tak je to vždycky hrozně těžký, protože člověk si musí i zvyknout na ostatní, zjistit jak co bude. Ale trému, ne, protože já na veřejnosti vystupuju nejen v té mojí pracovní roli, ale i normálně, když dávám vyjádření,“ prozrazuje Klára těsně po první klapce.

Zdroj: TV Nova / Jiří Sláma

Jaké to pro Kláru Slámovou je, vystupovat najednou v roli soudkyně? Nakolik se tato role liší od její profese? To všechno a ještě mnohem víc prozradila v reportáži ze soudního prostředí.

Zdroj: TV Nova

Na nový pořad Soudy Kláry Slámové se můžete těšit už v pondělí 6. 3. od 17:05 na stanici Nova 2.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SPADLA KLEC: Rekonstrukce reálných případů v nové soudní show! Řešit je bude nekompromisní soudkyně

JIŽ BRZY: Jedinečná show ze soudní síně, která v Česku nemá obdoby! Čím je jiná než ostatní?


Novinky z NOVY