DĚSIVÁ VZPOMÍNKA NA DĚTSTVÍ: Co se hvězdě ze Specialistů stalo?

Aktualizováno 02.04.2017


Herec Marek Adamczyk hraje v krimi seriálu Specialisté kapitána Jana Lorence, který vždy stojí na straně zákona. Jaký je ale Marek ve skutečnosti? Podívejte se, co o sobě prozradil!

Sympatický herec ve Specialistech hraje vyšetřovatele, který spolu s Davidem Prachařem, Jakubem Štáfkem a Zuzkou Kajnarovou řeší nejrůznějšími detektivními případy. Jako kapitán Jan Lorenc vždy stojí na straně zákona, dokáže zachovat chladnou hlavu a vypadá, že se ničeho nebojí. Jaký je ale Marek Adamczyk ve skutečnosti?

Zdroj: TV Nova

Na place, kde se právě schylovalo k další klapce, na sebe prozradil mnoho ze svého soukromí. Karavan, který poskytuje hercům seriálu místo k odpočinku mezi jednotlivými scénami, se i tentokrát stal ideálním místem pro osobní rozhovor! Co všechno Marek odhalil?

Zdroj: TV Nova

„Když sem byl malej, tak sem byl docela velkej strašpytel! A jeden z těch nejděsivějších zážitků z dětství je z chaty, kde není elektřina, svítí se jen baterkama a můj bratranec mě tam hlídal. Řekl mi, že z vězení utekl sériový vrah Winkelbauer a schovává se u nás na chatě. A pak mě posílal s baterkou různě do sklepa nebo na zahradu, abych něco přinesl,“ vzpomíná herec na nepříjemný zážitek z dětství.

Zdroj: TV Nova

Co v šatně se svými hereckými kolegy probírají? A o čem se baví s hercem Jakubem Štáfkem z Ulice?

Podívejte se na video reportáž přímo z natáčecího placu Specialistů!

ČTĚTE TAKÉ:

DRSNÍ A POHLEDNÍ: Se kterým hezounem ze Specialistů byste šli na RANDE? HLASUJTE!

VIDEO: Na jeho věk neuvěřitelné! Hvězda Specialistů David Prachař ukázal, jak se udržuje v kondici

NÁROČNÉ NATÁČENÍ akčních scén Specialistů! Která byla nejhorší a jak vše zvládají kaskadérky ženy?


Novinky z NOVY