Ben Vojtíšek bude ve čtvrtek on-line!

Aktualizováno 07.05.2014

Ulice — Jakub Prachař
Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtek 23. října 2008 bude odpovídat on-line Ben Vojtíšek (Jakub Prachař). Otázky mu můžete zasílat už nyní prostřednictvím formuláře v rubrice Chat s… na stránkách Ulice.

Ve čtvrtek 23. října bude od 14.00 hod. odpovídat on-line na vaše dotazy Ben Vojtíšek (Jakub Prachař)! A bude to jízda! Tak jako celý dosavadní Benův život, který se může leckomu zdát jedním velkým mejdanem. Jenže i na takového dobrodruha a snílka, jako je Ben, občas jednou dojde. To když se zamiluje do holky, která mu okamžitě nepadne k nohám, dokáže ho kdykoliv odpálkovat a má na spoustu věcí svůj vlastní názor…


Nezůstane kámen na kameni?

„Když změny, tak pořádné!“ razí Ben v poslední době nové životní krédo. Pravda, rozpad kapely se udál bez jeho přičinění, ale zřejmě nastartoval další Benovy životní zvraty. Odchod ze školy, hádku s rodiči a odchod z domova, ale hlavně snahu začít dělat něco pořádně a po svém. Co? To, co ho baví nejvíc! Provozovat klub, kde by se přes den dalo dobře posedět, v noci zapařit a občas se i odvázat při koncertu nějaké kapely. „Už to vidím, jak famáci říkaj: „Probereme to u Bena!“ A myslí tím můj klub, ze kterýho bude jejich základna…“ sní Ben. Jaká ale bude realita? Prostory má sice vyhlédnuté, ale jak chce ten svůj klub zprovoznit? A jak to má Ben vlastně s Monikou? Bral by ji nazpátek?


Nejen na tyto otázky vám ve čtvrtek 23. října 2008 ve 14.00 hod. odpoví on-line samotný Ben Vojtíšek. Chcete se o něm, popř. o jeho představiteli Jakubu Prachařovi dozvědět něco více? Dotazy mu můžete zasílat již nyní! Formulář najdete v rubrice Chat s... v Pokecu.


Novinky z NOVY