První člen poroty Chart Show odhalen! Nad filmovými hity bude debatovat hvězda Románu pro ženy

Aktualizováno 28.03.2018

Chart Show - České filmové hity - 5
Zdroj: TV Nova

Už v sobotu večer se můžete těšit na další díl zábavného pořadu Chart Show. Opět nebude chybět moderátor Libor Bouček a samozřejmě dorazí také hvězdní hosté!

Show, ve které jste viděli už kolo kultovních hitů a slavných cover verzí, nyní přinese další porci zábavy! V nadcházejícím kole uslyšíte nejslavnější české filmové hity a uvidíte spoustu skvělých vystoupení! V předchozích dílech jste viděli takové hvězdy jako je Karel Gott, Ewa Farna či Lucie Bílá! Překvapením ale zůstává, kdo všechno se v show objeví tento týden.

Zdroj: TV Nova

Těšit se můžete například na báječného herce Marka Vašuta, který vás zaručeně pobaví svým pověstným humorem. Marka si jistě diváci pamatují ze seriálu Doktoři z Počátků nebo jako moderátora soutěže Chcete být milionářem? Herec nebude ale jedinou známou tváří Chart Show, další porotce představíme už tento týden!

Zdroj: TV Nova

Libor Bouček má před sebou nelehký úkol, protože bude muset opět zvládnout několik hvězdných hostů najednou. No, uvidíme, jak se s tím ostřílený moderátor vypořádá.

Zdroj: TV Nova

Na skvělou Chart Show můžete těšit už v sobotu ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZE ZÁKULISÍ Chart Show: Karel Gott pronáší památnou větu. Ewa Farna padá do kolen!

LEGENDÁRNÍ SPORTOVEC v Chart Show: Na pódiu se bude hrát hokej s hvězdnými hosty!


Novinky z NOVY