Ze zákulisí filmu Návrh: Láska ke psu málem přerušila natáčení!

Aktualizováno 27.03.2017

Film Návrh - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Proč se natáčení filmu Návrh málem přerušilo ? Kdo je ten rozkošný pejsek z filmu? A který profesionální zápasník se ve filmu měl objevit? Tyto a mnohé další zajímavosti si rozhodně přečtěte!

Vlivná knižní redaktorka Margaret byla zvyklá mít svůj život vždy pod kontrolou. Teď je ale vše jinak. Když se dozví, že jí hrozí deportace do její rodné Kanady, na oko se zasnoubí se svým nic netušícím asistentem...

Přečtěte si následující zajímavosti ze zákulisí natáčení!

– Producenti do filmu obsadili profesionálního zápasníka Barryho Ace. Ten však nikdy nebyl povolán na plac, takže nezačal natáčet!

– Kevinova psa si ve filmu zahrála celkem čtyři roztomilá štěňátka Amerického eskymáckého psa, jejichž jména byla Flurry, Sitka, Nanu a Winter.

– Herečka Betty White málem předčasně opustila natáčení, důvodem bylo několikatýdenní odloučení od jejího milovaného zlatého retrievera.

– Sandra Bullock ve filmu hraje Kanaďanku, které hrozí deportace, a proto si chce vzít Američana Ryana Reynoldse. Ve skutečnosti je to ale přesně naopak – Sandra Bullock je Američanka a Ryan Reynolds Kanaďan.– Redaktorku Margaret měla původně hrát Julia Roberts, kvůli neshodám ohledně honoráře však roli odmítla.

Jak to dopadne s falešnými zásnubami a bude nakonec Margaret muset opustit zemi ? Na film Návrh se můžete těšit již tento pátek ve 20.20 na Nově!
 

Čtěte také:

POKRAČOVÁNÍ LETOPISŮ NARNIE: Zazářila zde krásná česká herečka. Díky masce byla k nepoznání! 

TOP 6: NEJ ZAJÍMAVOSTI! Nevěřili byste, že dnes již kultovní kousek byl inspirován reklamou na cereálie!


Novinky z NOVY