VIDEO: „Přeju to každé ženě!“ Je v úžasu ze své senzační PROMĚNY divačka Gabriela. Soutěžte i vy!

Aktualizováno 30.08.2017


Dlouho toužíte po změně vzhledu, ale neměli jste odvahu nebo čas s tím něco udělat? Teď je ta správná chvíle! Díky Snídani s Novou projde pět z vás kompletní proměnou vzhledu! Jak se do soutěže hlásit? Vše potřebné zjistíte přímo tady.

Změna vzhledu vám pomůže cítit se skvěle a je to velký impulz pro životní změny. Ať už hledáte právě odvahu změnit svůj život, nebo se znovu chcete líbit sama sobě a okolí – tak neváhejte a do soutěže se přihlaste. Udělat si na sebe trochu času, opravdu stojí za to. A nebojte se, pomůžeme vám cítit se lépe.


Co je podmínkou přihlášení? Zaslat nám:
• Váš ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Proč právě vy byste chtěli změnit svůj vzhled a život. Ten nikdy nesmí chybět!

• VIDEO, nebo FOTO
Videa upřednostňujeme! A co v něm říct? Inspiraci hledejte v našem instruktážním videu s moderátorkou Ivetou Kořínkovou:

Zdroj: Nova.cz

Výherce budeme vybírat společně s vámi! Ti potom zažijí spolu s hair designerkou Janou Burdovou a dalším týmem změnu vzhledu tak, aby se cítili skvěle a sami sebou. Proměna zahrnuje změnu vlasů, líčení i styling oblečení! Čeká na vás celkem 5 kol – 5 výherců – 5 proměn. A pozor, hlásit se mohou i pánové!

 

DO 5. KOLA SE PŘIHLASTE PŘÍMO TEĎ! Příspěvky zasílejte do 26. 5. 2017  na e-mail: snidanepromeny@nova.cz, do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Proměna“. V textu zprávy kromě výše zmíněného (příběh, video) uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Celý herní řád najdete ZDE.

 

4. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Silvie Sobotková.
 

3. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Gabriela Košáková, na její PROMĚNU se podívejte v hlavním videu.


2. KOLO
soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Jaroslava Hájková, na její PROMĚNU se podívejte ZDE.


1. KOLO
soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Jana Bednaříková, na její PROMĚNU se podívejte ZDE.


Těšíme se na vás!


Zdroj: TV Nova

 


 


Novinky z NOVY