NÁROČNÉ NATÁČENÍ akčních scén Specialistů! 

Aktualizováno 26.03.2017


Na krimi seriálu Specialisté pracuje velká spousta profesionálů, kteří dbají o to, aby se akční scény, co nejvíce přibližovaly realitě. Jedním z nich je i kaskadér Luděk Jelen. Co všechno prozradil o zákulisí seriálu?

Přehrát poslední díl

Úspěšný seriál TV Nova Specialisté se natáčí na reálných místech, jako je například pražský magistrát, zahrádkářská kolonie, náplavka nebo krematorium. Co díl, to nový detektivní případ, a na každý z nich se musí nejen herci, pečlivě připravit!
 

Zdroj: TV Nova

O akční scény se stará kaskadér s mnohaletými zkušenostmi – Luděk Jelen. Prozradil, jak se nebezpečné akční scény připravují a co všechno je k nim zapotřebí. V jakých chvílích režisér hercům zakáže scénu hrát a nasadí dubléra? I přesto, že herec, jako je to v případě Jakuba Štáfka, chce většinu akčních scén hrát sám?
Zdroj: TV Nova

Kaskadér Luděk Jelen také prozradil, že po letech v oboru už má profesionální deformaci – i když nemusí nad prací přemýšlet, vidí lokace vhodné pro natáčení nejrůznějších drsných scén automaticky.

Jakou scénu nemůže dostat z hlavy a na co se na place připravovala dublérka Specialistů? To všechno uvidíte v reportáži!

Seriál z kriminálního prostředí Specialisté sledujte vždy v pondělí od 20:20 na Nově. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HVĚZDA SPECIALISTŮ DAVID PRACHAŘ: Vytvořil si svou dokonalou kopii! Všimli jste si toho?

VIDEO Z MASKÉRNY: Jak vznikají filmové šrámy a modřiny? Záběry ze zákulisí natáčení vás dostanou


Novinky z NOVY