LENNY KRAVITZ V CHART SHOW? Exkluzivní odhalení dalšího hosta zábavného pořadu!

Aktualizováno 23.03.2018

Petr Vondráček bude hostem Chart Show
Zdroj: TV Nova

Další díl zábavné Chart Show plné vzpomínek, tentokrát na ty nejlepší předělávky známých songů, je tu. I v tomto díle se vedle Libora Boučka představí další hvězdní hosté – a jména to budou opravdu veliká!

Už v sobotu 25. 2. budou mít diváci možnost sledovat další díl zábavné Chart Show, která se tentokrát bude věnovat cover songům.
 

Zdroj: Nova.cz


Tentokrát bude moderátor Libor Bouček debatovat nad známými předělanými hity s českým hercem a zpěvákem Davidem Krausem a slovenskou moderátorkou Adélou Banášovou. Tím ale výčet známých osobností zdaleka nekončí. Hostů bude v Chart Show celkem pět a tady je odhalení dalšího z nich!
 

Zdroj: TV Nova


Do zábavné show přijal pozvání i český Lenny Kravitz alias herec Petr Vondráček, který se účastnil první řady pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas. A právě tady ztvárňoval i známého amerického zpěváka Kravitze, který do světa vypustil takové pecky jako Fly away, Are You Gonna Go My Way a American Woman. Petr Vondráček bude spolu s dalšími hosty hodnotit a vzpomínat na tzv. cover hity.
 

Zdroj: TV Nova


Nenechte si ujít další díl zábavné Chart Show už v sobotu 25. 2. od 20:20 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

HOST CHART SHOW: Přijede šťabajzna ze Slovenska, která se objevovala i po boku Leoše Mareše

HVĚZDNÉ ODHALENÍ: Hostem Chart Show bude účinkující Tvojí tváře! Byl to dobrý večírek, vzkazuje


Novinky z NOVY