KDO HO NA PLACE SVEDL? Owena Wilsona ulovila během natáčení filmu slavná hollywoodská blondýnka!

Aktualizováno 22.03.2017

My dva a křen - 5
Zdroj: oficiální zdroj

V Hollywoodu není neobvyklé, že nějaký vztah vznikne na place během natáčení filmu. Romantická komedie o páru, jehož soužití naruší kamarád v nouzi, není výjimkou! Kdo se poté neustále scházel a zase rozcházel?

Architekt Carl Peterson chystá ve filmu My dva a křen svatbu s učitelkou Molly Thompsonovou, dcerou svého nadřízeného. Jako svědka si pozve svého nejlepšího přítele Randyho Dupreeho. Velkolepá svatba se odehrává na Havaji. Jenže každá veselka jednou skončí a všichni se musí vrátit zpět do normálního života.

Zdroj: oficiální zdroj

Nomomanželé si užívají první dny manželského života, které jim však naruší kamarád Owen Wilson. Ten se k nim nastěhuje a pomalu jim svými nápady, byť myšlenými v dobrém, ničí manželství. Dupree se v jejich domě zabydlí a místo hledání práce trénuje s dětmi ze sousedství baseball. Brzy se začne chovat u Petersonových jako doma a působí v domě samé problémy!

VĚDĚLI JSTE, ŽE...:

– Ve snímku se Owen Wilson poprvé setkal s Kate Hudson a rovnou se dali dohromady, jenže jejich vztah byl poněkud vratký... Neustále se rozcházeli a scházeli. Po jednom z jejich rozchodů se Wilson údajně pokusil o sebevraždu.
 

Zdroj: oficiální zdroj

– Ve filmu se objevil i Lance Armstrong, nejprve v Carlových představách na jachtě pana Thompsona a podruhé po závěrečných titulkách při pročítání Dupreeho knihy. Lance je kamarádem Owena Wilsona, a jednu dobu dokonce chodil s Kate Hudson.

– Komedie za 54 milionů utržila během premiérového víkendu promítání (14. – 16. 7. 2006) 21,5 mil. dolarů na třetím místě žebříčku návštěvnosti. Celkový obrat se v amerických kinech vyšplhal na 76,5 milionu.

– K filmu existují také speciální trailery ukazující příběh v jiném světle. V jednom jsou manžely Dupree a Molly, přičemž Carl se k nim nastěhuje. V hororové verzi zase Carl zabíji lidi.

– Owen Wilson se k projektu připojil už během příprav scénáře. Jeho návrhy a nápady jsou rozesety po celém scénáři a znásobují vynalézavost jednotlivých postav.

Jak spolubydlení manželského páru a kamaráda, který v jejich domě působí jako rušivý element dopadne?

Na romantickou komedii My dva a křen se dívejte v neděli 26. 2. od 12:10 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POHÁDKA, NEBO HOROR? Z počtu obětí Hvězdného prachu se vám zatočí hlava!

Ručníkový den na počest spisovatele vesmírného dobrodružství! Víte, o jakém fantasy díle je řeč?


Novinky z NOVY