BOJ SLAVNÝCH S KILY: Od přejídání k dietám na hranici zdraví. Poznáváte je ještě vůbec?

Aktualizováno 16.03.2017

Farna, Nosková, Christová
Zdroj: Profimedia

Kdo jiný by si měl svou váhu ostře hlídat – nežli celebrity. Veřejnosti jsou neustále na očích, chváleni i bičováni za svůj vzhled. Ten je jejich denním chlebem a ručička na váze noční můrou. Ilona Csáková, Ewa Farna, Ivana Christová by mohly vyprávět a taky budou...

S nadváhou se dá smířit a můžete být sexy! Takovým příkladem jde mladá zpěvačka Ewa Farna, která svůj boj s kily navíc vzdala už dávno. Diety, úplná hladovka, sport a stále nic. Kde byla chyba ví jen ona, hlavu si s tím - i když je to rozdíl - dnes už neláme. Rozhodla se totiž změnit to, co vidět není a přesto se to na zevnějšku odrazí, své myšlení. Tak mám pár kilo navíc, no a co?

Jistá zpěvačka se s tím naopak smířit nedokáže vůbec. A tak si kvůli závislosti na dietách pořádně zavařila, zničila si imunitní systém, několikrát zkolabovala a skončila na operačním sále. O kom je řeč? To už odhalí dnešní Prásk! Stejně jako příběh té, kterou diety zahnaly až k anorexii. Na zoubek, tedy to kilo navíc, se podívá i Ivaně Christové. A uvidíte, že problém s nadváhou neřeší jen dámy. Sledujte Prásk! ve 21.35 na Nově.

Přinese i další zajímavé reportáže. O závislosti na alkoholu otevřeně promluví hned několik známých tváří! Dozvíte se i pravdu o rozchodu miliardáře Františka Janečka. A budou se slavit narozeniny Jaromíra Jágra! Dívejte se.


 


Novinky z NOVY