Slavné drama Okrsek 49 má do očí bijící chyby. Všimli jste si jich?

Aktualizováno 24.01.2018

Okrsek 49 - 1
Zdroj: TV Nova

Napínavé hasičské drama s Johnem Travoltou a Joaquinem Phoenixem je plné emocí a akčních scén. Ale skvělý film Okrsek 49 je také plný chyb.

Dramatický příběh vypráví příběh o Hasiči Jackovi Morrisonovi (Jaquin Phoenix) z Baltimoru. Jacka čeká souboj s největším požárem, se kterým se v životě setkal. Je připraven?


Jack jako hasičský zelenáč dělá vše pro to, aby se stal ostříleným požárníkem. Jenže přitom nezvládá své povinnosti manžela. Vztah se mu rozpadá, ale on přesto nepřestává být věrný hasičskému sboru. Poté, co je Jack uvězněn uprostřed obrovského požáru a jeho život visí na vlásku, jsou jeho neochvějné hodnoty to poslední, co mu zbylo.

Zdroj: TV Nova


ČEHO SI FILMAŘI PŘI NATÁČENÍ FILMU OKRSEK 49 NEVŠIMLI?


-  Je vánoční období, Jack a Mike diskutují o pozici asistenta. Tu noc Jack řeší problém se svou ženou. Následující záběr ukazuje Baltimor a tam rozhodně prosinec není.


- Při práci ve skladu Jack operuje s lanem na kterém jsou 2 karabiny, v následující scéně je na laně karabina jen jedna a v dalším střihu opět obě.


- Jack a Lenny se hádají o Denisově smrti a u toho shodí sklenici ze stolu. V další scéně je sklenice zpět na stole. Poté už tam sklenice ale opět není.


- Ve scéně, kdy se John se zbytek hasičů pokouší zachránit muže, se zbaví rukavic, v další scéně je má opět na rukách.

- Ve scéně, kdy jeden z hasičů propadne střechou, se objeví v záběru dveřní trám, který celý spadne na zem. V další scéně je půl trámu na zemi a půl stále ve zdi.

 

Okrsek 49 můžete sledovat ve čtvrtek 25. 1. 2018 od 13:40 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZE ZÁKULISÍ: Kolik urážek řekne Clint Eastwood v Gran Torinu a komu ve skutečnosti auto zůstalo?

Davy čumilů, faktické nepřesnosti i jedna velká historická chyba! Jak se natáčel akční film RED 2?
 


Novinky z NOVY