VIDEO: V seriálu jako matka selhala! Jak je to s Lucií Benešovou ve skutečnosti?

Aktualizováno 14.03.2017


Herečka Lucie Benešová, kterou jste v minulosti mohli vídat i v seriálu Ulice nebo Gympl s (r)učením omezeným, si zahrála v novém seriálu TV Nova. V rozhovoru mimo jiné prozradila i to, proč si tolik užívala natáčení jedné z akčních scén.

Přehrát poslední díl

Oblíbená herečka Lucie Benešová je manželkou herce a moderátora Tomáše Matonohy. Diváci mohli v minulosti sympatickou blondýnku vídat například v roli Lucie v Ulici nebo jako přísnou ředitelku Lenerovou v seriálu Gympl s ručením omezeným. Právě na nekompromisní ředitelku Lucka dodnes ráda vzpomíná – a jak sama přiznává, roli kariéristické potvory si docela užívala.


Zdroj: TV NovaV pátém díle kriminálního seriálu Specialisté se Lucka představila v roli manželky oběti a zároveň i matky vraha. Herečka prozradila, že právě tato role byla jejím splněným snem, jelikož si odjakživa přála zahrát v detektivce. I přesto, že si roli paní Krušinové užila, nikdy by v reálném životě nechtěla zažívat to samé, co její seriálová postava.Krásná herečka, která se svým manželem vychovává čtyři krásné děti, se pochlubila, jak se svou rodinou tráví volný čas. A je pravda, že se opravu nenudí! „Byli jsme skoro týden na Šumavě a teď se chystáme na jarňáky.“ Lucka ale kromě cestování a starostí o rodinu stíhá i účinkování v divadle a dokonce prozradila, že ji možná již brzy uvidíme na televizní obrazovce.


Jak si Lucie užívá zimní období a pomáhá jí manžel Tomáš s dětmi? To se dozvíte ve videu!
 

Nepřehlédněte:

PŘISTIŽENÝ ŠTÁFEK! Co si Specialista Jakub prohlíží na počítači, když se ostatní chystají na natáčení?

VŠIMLI JSTE SI? Postřehnete tajemný předmět na střeše hotelu? Správně odpoví jeden člověk z deseti!


Novinky z NOVY