VELKÁ ANKETA: Temné touhy, nebo vražda? Který díl Specialistů vás nejvíce dostal? Hlasujte!

Aktualizováno 14.03.2017

Specialisté
Zdroj: TV Nova

Pondělní večer na Nově už popáté ovládl seriál Specialisté! Který díl pro vás byl zatím nejlepší? Vražda taxikáře, nebo snad tajemná smrt bohatého investora? Hlasujte!

Přehrát poslední díl

1. díl – Útěk podle jízdního řádu
Při zběsilém útěku se zloději uchýlí k únosu tramvaje spolu s cestujícími, kteří se tak stávají jejich rukojmími. Mezi nimi je ovšem i velitel Pavel Vondráček, který má namířeno na slavnostní akci při příležitosti předání novinářské ceny jeho dceři Lence. Dva muži na útěku na sebe upozorní tím, že nemají lístky a platí pokutu. Ve starším z nich pozná vrchní komisař svého známého z mládí, s nímž chodil na box. Komisař Vondráček si všimne, že má zraněnou ruku. Protože nic netuší, svému známu řekne, že teď pracuje jako policista. Když se ozve zvuk policejních aut a tramvaj zastaví, dozví se komisař Vondráček od řidiče o loupežném přepadení a o tom, že se hledají dva muži, z nichž jeden má poraněnou ruku. Vondráček má jasno.

Zdroj: TV Nova


2. díl – Vražda taxikáře
Ukáže se, že oběť, taxikář Michal Krátký, pracuje u téže taxislužby jako další mrtvola stará jen pár dní. Všechny obchází strach, zvlášť když se ukáže, že příčinou smrti byla střelná rána do zad a oběť měla stejně jako ta předchozí uvázané víko od kanálu na noze. Mezi dvěma téměř totožnými vraždami je však jeden velký rozdíl – ta druhá totiž byla dokonale naplánovaná!
 

Zdroj: TV Nova


3. díl – Temné touhy

Třetí díl nabízí divákům zamotaný příběh, tentokrát s temným podkresem. V zahrádkářské oblasti za začínají množit přepadení a loupeže, a tak se místní musí semknout a hlídat si svůj majetek navzájem. Když ale vyšetřovatelé najdou mrtvolu mladého Tomáše Morávka, kterého jako posledního příchozího místní nemají příliš v oblibě, začnou vyšetřovatelé odkrývat zamotaný propletenec vztahů této malé kolonie.
Zdroj: Oficiální zdroj


4. díl – Poslední sbohem

Čtvrtý díl krimi seriálu Specialisté zavádí diváky na Hlavní nádraží v Praze, kde došlo k nehodě. Mladou ženu někdo strčil přímo pod přijíždějící vlak. Stopy vedou hned k několika podezřelým. Byl to manžel Moniky Třeštíkové, její milenec, tchýně, sestra, která měla poměr s jejím manželem, nebo bezdomovec Ludva Klokan?
Zdroj: TV Nova


5. díl – Služby z lásky
Specialisté v pátém díle pátrají po pachateli, který shodil známého investora ze střechy hotelu Forum. Stopy nejprve vedou ke dvěma možným pachatelům: dlouholetému kamarádovi, se kterým investor Krušina také obchodoval, a k jednomu ze zaměstnanců oběti, který dostal den před vraždou šéfa výpověď.... Nebo to byl někdo úplně jiný?
Zdroj: TV Nova

 

Nepřehlédněte:

Řekli byste to do něj? Takhle se hvězda Specialistů David Prachař udržuje v kondici!

PŘISTIŽENÝ ŠTÁFEK! Co si Specialista Jakub prohlíží na svém počítači, když se ostatní chystají na natáčení?


Novinky z NOVY