PÁTÝ DÍL SPECIALISTŮ ODKRYL DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ! Kdo zabil bohatého podnikatele?

Aktualizováno 13.03.2017

Specialisté - 2
Zdroj: TV Nova

Pátý díl Specialistů nabídl nejen neobvyklou podívanou na panorama Prahy, ale také odkryl jedno děsivé tajemství zámožné rodiny oběti.

Přehrát poslední díl

Vyšetřovací tým, ve kterém je velitel David Prachař alias Pavel Vondráček, Jakub Štáfek alias Lukáš Panenka, Marek Adamczyk jako Jan Lorenc a jediná žena - Zuzana Kajnarová alias Májová, pátrali v pátem dílé s názvem Služby z lásky po pachateli, který shodil známého investora ze střechy hotelu Forum.

Zdroj: TV Nova

Stopy vedly k dlouholetému kamarádovi, se kterým investor Krušina také obchodoval. Alexand Born se v osudný den totiž s Krušinou popral přímo na střeše hotelu, na což vyšetřovatelé brzy přišli pomocí DNA. Dalším podezřelým se stal jeden ze zaměstnanců oběti, který dostal den před vraždou šéfa výpověď.

Zdroj: TV Nova

Když ale Specialisté rozklíčovali složité vztahy nejen mezi rodinou Bornů a Krušinů, ale také vztahy ve firmě, přišli na to, že vrahem je někdo naprosto jiný. Pátrání je dovedlo k synovi oběti - Michaelu Krušinovi. Otec se k němu totiž od malička choval hodně odměřeně. Poslední kapkou ale bylo, když se vyspal s dcerou Alexandra Borna, se kterou se Michael celý život přátelí. Jeho otec nabídl mladé ženě, že když se s ním vyspí, nepotopí podnik jejího otce. Slib ale nakonec stejně nedodržel.

Zdroj: TV Nova

Na další detektivní případ se můžete těšit v pondělí 20. 2. od 20:20 na Nově. Jakému odhalen budou Specialisté na stopě tentokrát?

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

VYHRAJTE pepřový sprej s logem seriálu SPECIALISTÉ! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku

DRSNÍ A POHLEDNÍ: Se kterým hezounem ze Specialistů byste šli na RANDE? HLASUJTE!


Novinky z NOVY