Zuzana Kajnarová mezi třemi muži! Ke komu by se hodila? HLASUJTE!

Aktualizováno 11.03.2017

Specialisté - 1. díl - 4
Zdroj: TV Nova

V krimi seriálu Specialisté je vyšetřovací tým složený ze tří mužů a jedné ženy. Zuzana Kajnarová jako kapitánka Májová bojuje v Praze po boku svých kolegů se zločinem. Hlasujte v anketě, ke komu by se krásná policistka hodila nejvíc!

Přehrát poslední díl

Major David Prachař alias Pavel Vondráček, kapitán Marek Adamczyk alias Jan Lorenc a kandidát na komisaře Jakub Štáfek alias Lukáš Panenka. To je tým vyšetřovatelů, kteří se snaží v Praze udržovat pořádek, a když už se něco stane, neváhají pátrat dny i noci, aby byl zločin potrestán. Partu mužů doplňuje krásná, a tak trochu drsná, kapitánka Zuzana Kajnarová alias Májová.

DAVID PRACHAŘ JAKO PAVEL VODRÁČEK

Pavel je vrchní komisař. Přestože se jen nerad tlačí do popředí, je jasným šéfem týmu, který nemusí zvyšovat hlas, aby byl vyslyšen – má přirozenou autoritu. Pavel je rozvážný, ví, že každé slovo, které není dokonale promyšlené, může být navíc a způsobit nepříjemnosti. Často se staví do pozice tichého pozorovatele. Když je o něčem přesvědčený, nedá se ničím zastavit.

Zdroj: TV Nova

MAREK ADAMCZYK JAKO JAN LORENC

Jan je komisař a pochází stejně jako Pavel z Prahy. Je moderní a žije naplno – tady a teď. Tradice nejsou nic pro něj a dá si raději sushi než vepřovou pečeni. Podle něj neexistuje nic, co by se nedalo vygooglit, vše je online.

Zdroj: TV Nova

JAKUB ŠTÁFEK JAKO LUKÁŠ PANENKA

Lukáš je kandidát na komisaře a tzv. kluk z venkova. Pochází z Vrchlabí, malého města na kraji Krkonoš. Přetéká sebevědomím a myslí si, že je neodolatelný, ve výsledku však působí spíše dotěrně. To se týká obzvláště jeho účinku na ženy, zájem proto často zůstává jednostranný. Naštěstí si z odmítnutí těžkou hlavu nedělá.

Zdroj: TV Nova

S kým byste Zuzanu dali dohromady? Se zkušeným velitelem týmu Davidem Prachařem, vtipálkem Jakubem Štáfkem, kterého diváci znají i ze seriálu Ulice, nebo snad se sympaťákem Markem Adamczykem, který se v seriálu snaží skloubit pracovní povinnosti s těmi rodičovskými?

Zdroj: TV Nova

Je to jen na vás!  HLASUJTE V ANKETĚ.

Na další napínavý díl se můžete dívat už v pondělí 13.2. od 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VYHRAJTE pepřový sprej s logem seriálu SPECIALISTÉ! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku

Sledovali jste 4. díl Specialistů pozorně? Vyzkoušejte si náš TEST a zjistěte, jaký máte postřeh!


Novinky z NOVY