Ta se vůbec nezměnila! Poznáváte krásnou americkou herečku s uhrančivým pohledem?

Aktualizováno 10.03.2017

Poznáte slavnou americkou herečku?
Zdroj: instagram.com

Už jako malá holčička byla krásná a měla oslňující pohled, díky kterému dostal do kolen nejednoho muže. Vyrostla z ní známá americká herečka, bez které byste si seriál Gilmorova děvčata nedokázali představit. Tušíte, o kom je řeč?

Kimberly se narodila 16. září 1981 v americkém Texasu. Jako malá holka byla hodně nesmělá a svým vrstevníkům vůbec nerozuměla, protože v rodině mluvili pouze španělsky. Její rodina se tak rozhodla, že ji přihlásí do školního divadla. A dobře udělali. Malá Alexis Bledel (celým jménem Kimberly Alexis Bledel) se ihned zapojila a od té doby se věnuje herectví.

Zdroj: Instagram

Poté, co nastoupila na katolickou střední školu, si krásnou mladou slečnu všiml modelingový agent, který jí nabídl spolupráci. Alexis se tak stala jak modelkou, tak i herečkou.

Alexis se proslavila zejména jako Rory v seriálu Gilmorova děvčata. Kromě této role jste ji mohli vidět také v dalších seriálech a filmech. Jistě stojí za zmínku snímek Tajemství nesmrtelných, Sesterstvo putovních kalhot a další.

Zdroj: Profimedia

Říkali jste si, jak je možné, že je tak krásná? Je to jasné, její maminka pochází z Mexika a tatínek z Argentiny. Když se tedy spojí geny mexičanky a argentince, nic než krása z toho vyjít nemůže. No, ne?

 

Krásnou Alexis Bledel si nenechte ujít ve snímku Nezapomeň na lásku a to v neděli 12. 2. ve 12:45 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZE SCÉNÁŘE ORDINACE: Vilík příští týden obdrží výsledky testů DNA! Co se bude dít?

ZE ZÁKULISÍ: Kolik urážek řekne Clint Eastwood v Gran Torinu a komu ve skutečnosti auto zůstalo?


Novinky z NOVY