TOP 6 TAJEMSTVÍ: Film Dědictví aneb Kurva byl kvůli alkoholu ohrožen! Kdo podlehl jeho démonu?

Aktualizováno 10.03.2017

Dědictví aneb Kurva se neříká - 11
Zdroj: oficiální zdroj

Psychiatrická léčebna, zraněný kůň a démon alkohol! Co všechno ohrozilo natáčení pokračování kultovního filmu s Bolkem Polívkou? Podívejte se!

Druhý díl veleúspěšné české komedie začíná tragédií – Bohušova milovaná žena Vlastička, která jeho životu dávala řád, umřela. Za roky s ní Bohuš přestal pít a dbal kázně. Teď je ale vše jinak. Sám a nešťastný se Bohuš znovu napije. Postupně se v něm probudí starý známý  Bohuš, který volnomyšlenkářsky nakládá se svým životem. Málem koupí zámek, přijde o několik milionů, bláznivě se zamiluje a začně věřit, že Vlastička je znovu naživu...
 
Kvůli čemu bylo natáčení filmu ohroženo? Kdo porušil své předsevzetí a kde se film natáčel? Přečtěte si 6 největších zajímavostí o druhém díle úspěšné české komedie!

1. Filmovou dceru Bolka Polívky si ve filmu zahrála jeho skutečná dcera – Anna Polívková. Herečka tak opět dokázala, že svého otce podporuje na každém kroku.

2. Natáčení filmu trvalo 29 dní, a to od května do srpna roku 2013. Natáčelo se například v Praze, v Brně nebo v psychiatrické léčebně v Kroměříži. Herec Karel Roden pro natáčení poskytl prostory svého zámku Skrýšov u Sedlčan.

3. Slovenský herec Milan Lasica kvůli filmu porušil své předsevzetí. Nějaký čas před natáčením filmu se totiž nechal slyšet, že jako filmový herec končí. Ve filmu si zahrál doktora v psychiatrické léčebně.

Zdroj: Mediafax


4. Natáčení bylo vážně ohroženo kvůli alkoholismu jedné z klíčových osob. Tentokrát se ale nejednalo o Bolka Polívku. Problém s alkoholem měl režisér filmu Robert Sedláček, který se po perných natáčecích dnech pravidelně opíjel, opilý pak jezdil autem po okolí a ráno byl často nezvěstný.
5. Při natáčení byl zraněn kůň Bolka Polívky, z Prahy tak musel být dovezen kůň nový, kterého maskéři zakamuflovali do podoby původního bílého koně s hnědými skvrnami.

6. Ve filmu se neobjevila prostitutka Irenka Šárka Vojtková, kterou diváci znají z prvního dílu. Herečka se odmítla zúčastnit natáčení, protože se jí nelíbil scénář filmu.

Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali! FOTOGRAFIE ZDE

Šokující fakta o filmu SLUNCE, SENO, JAHODY: Pravé facky a výslech na policii!


Novinky z NOVY