TN2 mají za sebou první týden vysílání: Co moderátorce Michaela Šmídové poradili kolegové?

Aktualizováno 09.03.2017


Televize Nova v pondělí spustila novou zpravodajskou relaci TN2. Vysílá se každý všední den na stanici Nova 2 ve 22 hodin. Stručným přehledem toho nejdůležitějšího, co se v daný den odehrálo, vás provází moderátorka Michaela Šmídová.

Aby premiérové vysílání klaplo na jedničku, muselo se vše do detailu nazkoušet. To ale nebyla otázka dnů, spíš měsíců. Překvapivé je, že Míša, která je dlouholetou reportérkou, prý před svou velkou moderátorskou premiérou nebyla nijak zvlášť nervózní. "Já si říkám, že to dobře dopadne. Vždyť co se může stát horšího, než že se zakoktám. Diváci mi to snad odpustí," svěřila se sympatická moderátorka těšně před vysíláním.

Zdroj: TV Nova

Přípravy na premiérové TN2 byly opravdu důkladné


Ještě než Michaela poprvé vstoupila do studia, musela navštívit dvě nejdůležitější místnosti - maskérnu a kostymérnu. On totiž i moderátorčin outfit byl vyladěň do posledního detailu a vybíralo ho hned několik lidí. Poté již nastaly ty pořádné přípravy. Aby ji ve studiu nic nepřekvapilo, strávila posledních pár hodin před vysíláním důkladnou přípravou. Jak přesně její příprava probíhala a jak Míše pomohli kolegové zjistíte v reportáži.

Zdroj: TV Nova

Míšu jistili její kolegové z režie


Novou zpravodajskou relaci TN2 sledujte každý všední den na stanici Nova 2 od 22 hodin. A všechny odvysílané TN2 můžete zdarma sledovat ZDE.

Nepřehlédněte:

POBAVTE SE: Takhle se trénuje moderování! A co vy, zvládnete tento jazykolam?

Kreativní ředitel TV Nova exkluzivně prozradil, proč došlo ke změně názvů stanic skupiny Nova!


Novinky z NOVY