Neexistující prádlo i obživlí nebožtíci: Tyto nepřesnosti ve známém westernu Maverick vás pobaví!

Aktualizováno 08.03.2017

Jodie Foster, Mel Gibson a James Garner v hlavních rolích americké westernové komedie Maverick.

Westernový snímek inspirovaný stejnojmenným seriálem si během chvíle získal celou řadu příznivců. Jako v každém velkolepém projektu se ale nepodařilo uhlídat vše. Podívejte se na ty nejvtipnější nepřesnosti, které filmařům unikly!

Maverick (Mel Gibson) se vydává na cestu za pohádkovou výhrou, kterou touží získat v proslulém pokerovém turnaji. To ale ještě netuší, že se mu do do cesty postaví další hráči, mezi nimiž je i na první pohled nežná dáma Annabelle (Jodie Foster). Maverick si svou výhru nehodlá nechat vyfouknout touto kráskou ani nikým jiným, a tak je odhodlán všechny překážky na cestě za pohádkovou výhrou odstranit...

Snímek Maverick divákům nabízí nejen příběh plný napětí a divokých soubojů, ale také skvělé výkony předních amerických herců jako Mel Gibson, Jodie Foster nebo James Garner. Ani na první pohled perfektně zvládnutá práce filmových tvůrců se však neobešla bez omylů a ve filmu si tak můžeme všimnout několika nepřesností, které mohou pozornému divákovi vyloudit úsměv na rtech.


1. Když Maverick po hře pokeru vejde do svého pokoje, nezavře dveře. O pár vteřin později, kdy jde Mavericka navštívit Annabelle, jsou už dveře zavřené.

2. Při scéně s dostavníkem je možné ve chvíli, kdy Maverick vytahuje zesnulého kočího z kozlíku na střechu, možné zpozorovat, jak se „nebožtík“ na okamžik chytne za střechu dostavníku.

3. Těsně před tím, než se Maverick poprvé setká s Annabelle na Lauren Belle, můžeme vidět bubeníka, který pohybuje paličkou nahoru a dolů. Před ním sice žádná bicí soustava nestojí, i tak je však slyšet zvuk bubnů! Kouzlo?

4. V legendární scéně, ve které si Maverick užívá koupel na oslavu svého vítězství, okolo chodí muž s ručníkem omotaným kolem pasu. Když poté stoupá po schodech, ručník trochu sklouzne a lze vidět , že na sobě má bílé spodní prádlo. V době, kdy se film odehrává, ale ještě tento druh spodního prádla neexistoval! Že by cestovatel z budoucnosti?

5. Ve scéně, kdy Maverick odjíždí ve skupině Indiánů, je v pozadí vidět projíždějící auto.

Film Maverick uvidíte již tento čtvrtek ve 21:50 na Nova Cinema!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zajímavosti o filmu Dědictví: Irenka dostala za hraní ve filmu doslova božský honorář!

Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali! FOTOGRAFIE ZDE


Novinky z NOVY