DRSNÍ A POHLEDNÍ: Se kterým hezounem ze Specialistů byste šli na RANDE? HLASUJTE!

Aktualizováno 07.03.2017

S jakým Specialsitou byste šli na rande? HLASUJTE!
Zdroj: TV Nova

Nový krimi seriál Specialisté je plný akční scén, napětí, ale také osobních příběhů. A nechybí ani sympatický tým! Tři muži, jedna žena. Pohledných pánů tak máme hned několik, takže s kým byste rádi vyrazili ven? Dejte v anketě hlas tomu svému!

Přehrát poslední díl

 

Major David Prachař alias Pavel Vondráček, kapitán Marek Adamczyk alias Jan Lorenc a kandidát na komisaře Jakub Štáfek alias Lukáš Panenka. To je tým vyšetřovatelů, kteří se snaží v Praze udržovat pořádek, a když už se něco stane, neváhají pátrat dny i noci, aby byl zločin potrestán. Partu mužů doplňuje krásná, a tak trochu drsná, kapitánka Zuzana Kajnarová alias Májová.

Zdroj: TV Nova


Nepřehlédněte:
KOLIK NAJDETE ROZDÍLŮ? Na fotografii hvězd krimiseriálu Specialisté nesedí hned několik věcí!

My se nyní ale zaměříme na pány, protože je z čeho vybírat! Kdybyste si měli vybrat, se kterým z nich byste šli na rande?

Zdroj: TV Nova


Se zkušeným velitelem týmu Davidem Prachařem, vtipálkem Jakubem Štáfkem, kterého diváci znají i ze seriálu Ulice, nebo snad se sympaťákem Markem Adamczykem, který se v seriálu snaží skloubit pracovní povinnosti s těmi rodičovskými? Je to na vás, podpořte svého oblíbence!

Zdroj: TV Nova 

 

ČTĚTE TAKÉ:

STRES A SHON NEČEKEJTE! Jak vypadají vteřiny před natáčením Specialistů?

POSLEDNÍ SBOHEM: Žárlivost jako motiv vraždy! Kdo ve Specialistech vraždil tentokrát?


Novinky z NOVY