Kultovní hit Máma opět uslyšíte naživo! Legendární LUNETICI to po 18 letech rozjedou! Kdy?

Aktualizováno 07.03.2018

Legendární skupina Lunetic - 6
Zdroj: oficiální zdroj

Díky pořadu Chart Show se budete moci přenést do roku 1998, kdy skupina Lunetic přišla s hitem Máma, zbourala všechny hitparády a rozpoutala naprosté šílenství. Zapomenout na ně nelze a připomenout si je chceme snad všichni, takž kdy?

Legendární skupina LUNETIC se znovu sejde už 18. února a tento kultovní hit zazpívá v prvním díle Chart Show, který nese podnázev Kultovní hity a tím píseň Máma určitě patří.

Zdroj: oficiální zdroj


Nepřehlédněte:
EXKLUZIVNĚ: Jak vidí Libor Bouček moderování Chart Show? A co na sebe prozradily nové seriálové postavy?

Byla to první písnička, kterou kluci zpívali v češtině, a sehnat pánské bílé oblečení v roce 1998 byl opravdu oříšek. „Když jsme tenkrát točili videoklip k Mámě, přinesli nám nějaké bílé oblečení z nemocnice, které bylo flekaté, že se to potom nějak rozmaže. Tak jsme se vydali s klukama shánět na vlastní náklady bílé oblečení. Ale sehnat v roce 1998 bílé kalhoty na chlapa, to bylo skoro nemožné. Nakonec v jednom obchodu na Václaváku jsme sehnali tepláky i tričko, ale byla to fuška,“ zavzpomínal Aleš Lehký, zpěvák skupiny Lunetic.

Zdroj: TV Nova


Podívejte se také na:
JSOU ZPĚT: Nejslavnější boyband 90. let opět vystoupí v TV. Podívejte, jak se Lunetici změnili!

„Chvilku mi trvalo přesvědčit kluky, abychom se při příležitosti natáčení Chart Show znovu převlékli do bílého, ale nakonec to vyšlo a tak jsme se poprvé po 18 letech opět sešli na podiu v bílém,“ dodal Aleš.

 

Zábavný pořad Chart Show, plný hvězdných hostů a pěveckých vystoupení, startuje v sobotu 18. února ve 20:20 na Nově! Nenechte si ho ujít!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Už na jaře se diváci TV Nova můžou těšit na několik novinek! Co TV Nova chystá? 

Zákulisí, které tady ještě nebylo: Na čem si pochutnávaly na tiskovce známé tváře a kdo se s kým dal do řeči?


Novinky z NOVY