JSOU ZPĚT: Nejslavnější boyband 90. let opět vystoupí v TV. Podívejte, jak se Lunetici změnili!

Aktualizováno 06.03.2017

Lunetic
Zdroj: Oficiální zdroj

Jejich fanynkám je dnes přes třicet a asi nepředpokládaly, že je ještě někdy uvidí při poslečném vystoupení. Ale to se brzo stane realitou! Jak dnes vypadá kapela Lunetic?

Díky zábavné soutěži Chart Show, který startuje 18. února na TV Nova, budou mít fanoušci možnost zavzpomínat na nefalšované hudební pecky. Chvíli budou chtít tančit, chvíli zpívat. Tato soutěž bude sondou do tématických žebříčků nejúspěšnějších hitů.

Nejlepší duety, párty hity, 80. léta - to je jen zlomek toho, co diváky v Chart Show čeká. Nejenže se na podium vrátí nejoblíbenější český zpěvák Karel Gott, ale své písně opráší i fenomenální skupina Lunetic.

Zdroj: TV Nova

Aleš Lehký, David Škach a producent skupiny Václav Jelínek se opětovně dali dohromady v roce 2008. Vydali DVD se všemi videoklipy a uspořádali dva koncerty. V roce 2011 vydali Lunetici zatím poslední desku s názvem Na vlnách. Producentem je Václav Jelínek.

Skupinu založil Martin Kocián, který ale později přestal plnit své závazky a povinnosti vůči ostatním členům, a tak skupinu opustil.

Podívejte se do galerie, jak dnes zpěváci vypadají.

Fanoušci, kteří skupinu z dob její největší slávy pamatují, tak budou mít jedinečnou možnost zavzpomínat a zaposlouchat se do jednoho z jejich slavných hitů.

Show plná hvězdných hostů a pěvěckých vystoupení startuje 18. února. Nenechte si tuto podívanou ujít!

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNĚ: Jak vidí Libor Bouček moderování Chart Show? A co na sebe prozradily nové seriálové postavy?

PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!


Novinky z NOVY