EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: O lásce to nikdy nebylo! Je milenec oběti vrahem?

Aktualizováno 06.03.2017


Oběť šílence, nebo nešťastný čin zoufalé ženy? Specialisté budou už dnes večer řešit další kriminální případ s velmi zamotaným dějem. Podívejte se na exkluzivní ukázku! Možná vám leccos napoví.

Velitel David Prachař alias Pavel Vondráček, kandidát na komisaře Jakub Štáfek alias Lukáš Panenka, kapitán Zuzana Kajnarová alias Májová a kapitán Marek Adamczyk alias Jan Lorenc budou ve čtvrtém díle s názvem Poslední sbohem řešit případ, který na první pohled působí jako nešťastná náhoda.

Zdroj: TV Nova

Jan Lorenc vyzvedává na vlakovém nádraží malého syna právě ve chvíli, kdy se začíná řešit osudná nehoda. Kapitánovi na tom celém ale něco nesedí. Hlavním svědkem je bezdomovec Ludva Klokan, který vše viděl. Mluvit ale nechce! Má snad s případem společného víc, než se zprvu zdá?

Zdroj: TV Nova

Dalším podezřelým je pro Specialisty milenec oběti - Vízner. Manžel údajně o poměru věděl a Víznera chtěl ze své firmy vyhodit hned, jak se situace kolem románku uklidní, protože Monika Třeštíková milenecký poměr údajně ukončila.

Proč se mladá žena v noci vydala na vlakové nádraží? A Kdo ji pod vlak strčil? Mohl to být zhrzený milenec? Podívejte se na exkluzivní ukázku ze čtvrtého dílu!

Nenechte si ujít čtvrtý díl krimi seriálu Specialisté s názvem Poslední sbohem. Dívat se na něj můžete v pondělí 6. 2. od 20:20 na Nově.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Seriál Specialisté se natáčí na místech, kde chodíte každý den. Poznáváte je?

KOLIK NAJDETE ROZDÍLŮ? Na fotografii hvězd krimiseriálu Specialisté nesedí hned několik věcí!


Novinky z NOVY