VIDEO: Příběh ženy, která má hned několik temných tajemství. Takhle skočila pod vlak!

Aktualizováno 06.03.2017


Podezřelý případ vraždy mladé ženy, která měla nejedno tajemství. Následné vyšetřování ukáže hned na několik možných vrahů. Každý má nějaký motiv, ale jen jeden je pravým viníkem. Do případu bude navíc zapletený i malý synek jednoho z vyšetřovatelů.

Poslední sbohem je název čtvrtého dílu krimi seriálu Specialisté. Odkrývá příběh ženy, která má hned několik temných tajemství. Z počátku to vypadá, že nešťásná žena, která údajně dlouhodobě trpěla depresemi, skočila pod kola vlaku sama. Jenže kriminalistům, Janu Lorencovi, který na nádraží v osudnou chvílu vyzvedává u vlaku syna a Lukáši Panenkovi, se to nezdá, a tak se pustí do vyšetřování.

Zdroj: TV Nova

Hlavním svědkem, který byl na místě činu a vše musel vidět se stává bývalý fotbalový reprezentant, dnes opilec a bezdomovec Ludva Klokan. Ten se ale policie bojí a mluvit odmítne. Major Vondráček, kterého hraje David Prachař, pamatuje Ludvu Klokana z dob jeho největší slávy, kdy v roce 1977 rozhodl zápas. Zaručí se za bezdomovce s tím, že je neškodný a že pokud něco viděl, tak se dřív nebo později svěří.

Zdroj: TV Nova

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze 4. dílu. Co bezdomovec Ludva během vybírání odpadkového koše na Hlavním nádraží v Praze viděl? Odhalí vyšetřovatelům vraha, nebo je to všechno úplně jinak, než jak to vypadá?

Nenechte si ujít čtvrtý díl krimi seriálu Specialisté s názvem Poslední sbohem. Vidět ho můžete v pondělí 6. 2. od 20:20 na Nově.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na této fotografii Zuzany Kajnarové něco nesedí! VIDÍTE TO TAKY?

STRES A SHON NEČEKEJTE! Jak vypadají vteřiny před natáčením Specialistů?


Novinky z NOVY