Kreativní ředitel TV Nova exkluzivně prozradil, proč došlo ke změně názvů stanic skupiny Nova!

Aktualizováno 05.03.2017


Televize Nova oslavila své narozeniny opravdu ve velkém! Jak jste si už na svých obrazovkách mohli všimnout, stanice skupiny Nova změnily své názvy! My Vám teď prozradíme, co vše se na televizních obrazovkách vlastně mění!

Televize Nova se rozhodla zastřešit všechny své stanice pod jeden název skupiny Nova. S tím souvisí i změna log všech stanic. Největší změny čekají diváky na stanici Smíchov, která se od teď nese název Nova2. Stane se tak další stanicí, která bude vysílat místní premiérovou tvorbu. Těšit se můžete i na novou zpravodajskou relaci s názvem TN2.

 

Zdroj: TV Nova

Diváci se ale nemusí bát - na stanici Nova2 i na dále můžou sledovat své oblíbené sitcomy jako jsou Přátelé, Dva a půl chlapa či Sex ve městě, ale i animované pohádky pro nejmenší jako třeba Tučňáci z Madagaskaru.

 

Zdroj: TV Nova

Změnou názvu prošla i oblíbená stanice pro muže. Na Nova Action se i nadále diváci můžou těšit na své oblíbené akční seriály - Kobra 11, Kriminálka Miami a mnoho dalších. Novu Action by určitě měli sledovat všichni fanoušci NHL, pro které si televize připravila tradiční přímé přenosy.

Co dalšího prozradil k celé změně samotný kreativní ředitel TV Nova, Alan Záruba, zjistíte v reportáži.

Nepřehlédněte:

Hvězdy přejí Nově k narozeninám: Ljuba Krbová z Ulice vymyslela vtipné přání! Kdo další se přidal?

EXKLUZIVNĚ: Jak vidí Libor Bouček moderování Chart Show? A co na sebe prozradili nové seriálové postavy?


Novinky z NOVY