Nový web TV Nova! Zajímá nás Váš názor!

Aktualizováno 03.02.2016


Včera spustila televize Nova videoportál Nova.cz, na kterém oproti stávajícím webovým stránkám naleznete spoustu novinek. Aktuální reakce na vaše komentáře najdete v článku.

Aktualizováno: Vyjádření redakce Nova.cz:

Zdravíme všechny, děkujeme za veliké množství komentářů, zde jsou naše odpovědi:

1. Celé Televizní noviny budou opět přibývat na denní bázi, jako doposud, možnost výběru z reportáží pro vás připravujeme. Aktuální TN z 19. 10. jsou již ke zhlédnutí v našem archivu.
2. Na některé pořady nemáme práva na internet (Maxi Clever, některé reportáže Koření, atd.), ale budeme na tom pracovat, abychom vám přinesli vaše oblíbené pořady co nejdříve. Můžete je očekávat každým dnem.
3. V současné době zažíváme veliký nápor uživatelů, takže můžete zažívat problémy s načítáním videí. Zároveň však zvyšujeme kapacity tak, abyste si co nejdříve vaše videa mohli vychutnat ve vrcholné kvalitě.

Váš tým Nova.cz


Jednou z hlavních inovací je videoarchiv zahrnující veškeré díly jednotlivých pořadů, které si můžete stáhnout zcela zdarma. Prohlédnout si můžete také reportáže natočené ze zákulisí. Na rozdíl od původního archivu, kde bylo možné stahovat pouze upoutávky či zpoplatněné seriálové díly, je to krok vpřed, který vám umožní sledovat váš oblíbený pořad kdykoliv a kdekoliv. Podívejte se, jak vypadal starý archiv a jak přehledný je nový archiv.


Každý pořad má navíc své vlastní webové stránky nabízející mnoho užitečných informací. Například na webu Ordinace v růžové zahradě 2 jsou pro vás připraveny články, informace o postavách a jejich představitelích, archiv jednotlivých epizod, fotografie, reportáže a prostor pro diskuze. Nové stránky Ordinace v růžové zahradě nabízejí víc.Webové stránky se týkají i nových pořadů, jako je Comeback či Soukromé pasti. Soukromé pasti na internetu nabízí diskuzi s odborníky nad zajímavými životními tématy, úzce souvisejícími s jednotlivými díly seriálu. Comeback – staré a nové stránky...


Comeback zase připravuje web, na kterém mimo jiné naleznete nové informace o hudební kariéře Tomi Paciho.
Ke každému pořadu je na daných webových stránkách přichystáno překvapení, které vás vnese do atmosféry hrdinů vašich srdcí. Nový svět internetu propojeného s televizí je vám otevřen na Nova.cz. Své reakce a podněty nám pište na email redakce.internet@nova.cz

Pokud máte s prohlížením nového webu technické problémy, je možné, že váš software neodpovídá některým technickým požadavkům. Podívejte se do nápovědy, kde naleznete jak technické specifikace, tak i tipy na jejich řešení.

Nova.cz, Tereza Ranná

Novinky z NOVY