JE TO PRO MĚ VÝZVA! Moderátorka Michaela Šmídová prozradila, co diváci ještě netuší

Aktualizováno 03.03.2017


Začínala jako reportérka zahraničního zpravodajství, postupně se vlastní pílí a snahou vypracovala na post moderátorky televizních novin. Sympatická Míša Šmídová je novou tváří Nočních televizních novin, které na Nova dva startují už v pondělí. Čím chce Míša diváky dostat?

Moderátorka Michaela Šmídová se v posledních týdnech poctivě připravuje na moderování Televizních novin 2 na stanici Nova 2. Kromě jazykolamů, pomocí kterých trénuje správnou výslovnost, nesmí přestat sledovat, co se přes celý den děje. Pak pomáhá celému týmu, který na zpravodajské relaci pracuje, vybírat zprávy, které v nich zazní. jak sama Míša říká, moderace TN dvojek je pro ni velkou výzvou. Taky prozradila, že TN dvojky už se natáčí, ale diváci je ještě nemohou vidět, protože se trénují tzv. jen „do zdi“.

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Sympatická Míša vystudovala mezinárodní vztahy, a tak není divu, že politika je jí více než blízká. Na Nově začínala jako zahraniční redaktorka, pak zkoušela i českou politiku, doprovázela i politiky na zahraničních cestách. Dokonce byla přítomna volbě papeže.

Moderátorka mluví plyně italsky, francouzsky, německy a anglicky. Momentálně se připravuje na běžecký maraton. Baví ji rozhovory s nejrůznějšími politiky. Přála by si být součástí volebního speciálu parlamentních a prezidentských voleb.

Zdroj: TV Nova

Reportérka Simona Slavíčková vyrazila s Míšou běhat, aby zjistila, jak tráví svůj volný čas a na co se těší. Na to všechno a ještě něco navíc se můžete podívat ve video reportáži.

Zdroj: TV Nova

Od 6. 2 od 22:00 můžete vídat Míšu v nové zpravodajské relaci TN2, která bude monitorovat zprávy, jež se udály od hlavní zpravodajské relace do 22. hodiny večer.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!

NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka


Novinky z NOVY